Portfolio - kalendarze książkowe indywidualne

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze książkowe indywidualne

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonacie dla mnie kalendarz książkowy ze zdjęciem?

Możemy wykonać kalendarz książkowy ze zdjęciami firmowym oraz z grafiką reklamową. Minimalna ilość, przy której jesteśmy wykonać taki terminarz z własnymi zdjęciami to 30 szt. danego formatu. Po sprawdzeniu jakości zdjęcia przystępujemy do projektowania graficznego okładki zewnętrznej terminarza.

Jaki jest termin na kalendarz z nadrukiem?

Czas realizacji na kalendarze książkowe z nadrukiem (druk z własnym zdjęciem) to czas od 4 do 5 tygodni. Czasem ten termin może się nieznacznie wydłużyć, wszystko zależy od ilości wprowadzonych elementów dodatkowych do ekskluzywnego kalendarza oraz terminu, w którym zostało złożone zamówienie.

Poszukuję kalendarza z własnym zdjęciem, czy możecie wykonać?

Istnieje możliwość wykonania u nas firmowego kalendarza książkowego z własnym zdjęciem promocyjnym. Okładka drukowana jest na kredzie matowej i zabezpieczona folią matową, błysk lub inną. Minimalne zamówienie na ten typ eleganckiego kalendarza z własnym zdjęciem to 30 sztuk.
Jakie materiały potrzebujecie do wykonania kalendarza z nadrukiem?
Firmowy kalendarz książkowy z nadrukiem można wykonać jako typowy produkt z okładką, na której nadrukowana jest grafika reklamowa lub nadrukować lub wygrawerować grafikę na materiale, z którego wykonana jest elegancka oprawa kalendarza - organizera.
Czy jest możliwy nadruk na okładce kalendarza?
Nasz oferta promocyjna kalendarzy obejmuje organizery w oprawie skóropodobnej, jak również kalendarze książkowe z indywidualna grafiką reklamową. Zarówno na tych dwóch rodzajach opraw można wykonać interesujący nadruk dla firmy.
Czy kalendarze książkowe mogę dać jako prezent?
Kalendarz książkowy od zawsze sprawdza się jako elegancki prezent dla klienta czy bliskiej osoby. Ekskluzywne kalendarze książkowe w oprawie ze skóry naturalnej z wygrawerowanym logo lub nadrukowanym zdjęciem to naprawdę praktyczny upominek, który przy okazji pełni funkcje reklamowe.

Posiadacie w ofercie eleganckie kalendarze w skórzanej oprawie?

Oprócz kalendarzy z nadrukiem w naszej stałej ofercie znajdują się eleganckie kalendarze książkowe w oprawie skórzanej. Oferujemy je w nowoczesnej formie, bądź stylizowane wizualnie, poprzez dodanie garbików, okuć oraz złocenia brzegów kalendarza, powodując że produkt staje się niezwykle elegancki.

Jaka jest cena wykonania kalendarza w oprawie skórzanej?

Kalendarz książkowy w ekskluzywnej oprawie skórzanej to jeden z droższych terminarzy z notesem. Na cenę wykonania kalendarza ze zdjęciami wpływa surowiec, z którego wykonania jest oprawa. Ostateczna cena kalendarza będzie zależała od ilości, formatu i układu jaki klient wybierze oraz wielu elementów dodatkowych.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod