Zanim przejdziemy do realizacji zamówienia, poprosimy Cię o przedstawienie swoich oczekiwań i potrzeb. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pełną obsługę – doradzamy i informujemy o przebiegu poszczególnych etapów produkcji. Na podstawie wnikliwej rozmowy z klientem określamy cel naszej pracy i dobieramy odpowiednie metody tworzenia kalendarzy.

KALENDARZ TO TWOJA WIZYTÓWKA

Wizytówka może przybierać różne formy. Raz jest kawałkiem papieru, który nosi się zwykle w wizytowniku, innym zaś razem praktycznym gadżetem, na który spogląda się każdego dnia, przez 365 dni w roku. Nasze kalendarze firmowe to wizytówki, które w sposób szczególny przyciągają uwagę otoczenia. To zapewne dlatego, że każdy projekt realizujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania klientów, z wykorzystaniem najlepszych materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii. Nasze wizytówki w formie kalendarzy zapewniają czytelny i zrozumiały przekaz reklamowy. Są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

KALENDARZ TWOJĄ REKLAMĄ

0

DNI W ROKU

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia skutecznych narzędzi marketingowych. Nasze wyroby są dowodem na to, że znamy się na tym, co robimy, a do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. W oferowanych przez nas kalendarzach widać znajomość branży, nowoczesne technologie i pomysłowość.
ETAPY REALIZACJI

KALENDARZY REKLAMOWYCH

1
Cel kalendarza – skuteczna wizytówka firmy, przemyślana reklama, trafiona promocja, rozwój i prowadzenie nowych produktów, inne.
2
Przekaz i zawartość kalendarza.
3
Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.
4
Format i forma kalendarza.
5
Propozycja projektu i szaty graficznej.
6
Akceptacja projektu i ewentualne dopracowanie detali.
7
Realizacja zamówienia – produkcja.
8
Dostawa produktu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zabierając się za produkcję, kładziemy nacisk na elastyczność. Chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów i dostarczać im to, czego potrzebują. Dlatego powyżej wymienione punkty mogą przebiegać w innej kolejności. To, jak i na jakich zasadach będziemy współpracować, zależy już tylko od nas. 

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod