Producent kalendarzy
Zanim przejdziemy do realizacji zamówienia, poprosimy Cię o przedstawienie swoich oczekiwań i potrzeb. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pełną obsługę – doradzamy i informujemy o przebiegu poszczególnych etapów produkcji. Na podstawie wnikliwej rozmowy z klientem określamy cel naszej pracy i dobieramy odpowiednie metody tworzenia kalendarzy

KALENDARZ TO TWOJA WIZYTÓWKA

Wizytówka może przybierać różne formy. Raz jest kawałkiem papieru, który nosi się zwykle w wizytowniku, innym zaś razem praktycznym gadżetem, na który spogląda się każdego dnia, przez 365 dni w roku. Nasze kalendarze firmowe to wizytówki, które w sposób szczególny przyciągają uwagę otoczenia. To zapewne dlatego, że każdy projekt realizujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania klientów, z wykorzystaniem najlepszych materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii. Nasze wizytówki w formie kalendarzy zapewniają czytelny i zrozumiały przekaz reklamowy. Są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

KALENDARZ TWOJĄ REKLAMĄ

0

DNI W ROKU

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia skutecznych narzędzi marketingowych. Nasze wyroby są dowodem na to, że znamy się na tym, co robimy, a do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. W oferowanych przez nas kalendarzach widać znajomość branży, nowoczesne technologie i pomysłowość.
ETAPY REALIZACJI

KALENDARZY REKLAMOWYCH

1
Cel kalendarza – skuteczna wizytówka firmy, przemyślana reklama, trafiona promocja, rozwój i prowadzenie nowych produktów, inne.
2
Przekaz i zawartość kalendarza.
3
Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.
4
Format i forma kalendarza.
5
Propozycja projektu i szaty graficznej.
6
Akceptacja projektu i ewentualne dopracowanie detali.
7
Realizacja zamówienia – produkcja.
8
Dostawa produktu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zabierając się za produkcję, kładziemy nacisk na elastyczność. Chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów i dostarczać im to, czego potrzebują. Dlatego powyżej wymienione punkty mogą przebiegać w innej kolejności. To, jak i na jakich zasadach będziemy współpracować, zależy już tylko od nas. 

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka