Z przyjemnością spełniamy potrzeby wszystkich naszych klientów. Dbamy nie tylko o indywidualne podejście do każdego zlecenia, ale też o wysoką jakość oferowanych kalendarzy. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to chociażby autorskie, ciekawe projekty, profesjonalna obsługa i kreatywność. Tworzymy wyjątkowe i nowoczesne kalendarze. Sprawdź naszą ofertę.
Image

NASZE ATUTY

INDYWIDUALNY, CAŁKIEM AUTORSKI PROJEKT

INDYWIDUALNY, CAŁKIEM AUTORSKI PROJEKT

Nie powielamy projektów, nie kopiujemy też pomysłów innych firm. Samodzielnie projektujemy kalendarze w oparciu o wiedzę, doświadczenie, obowiązujące trendy i nowoczesne technologie. Mamy bardzo twórcze podejście do każdego projektu, ale tworząc go, nie zapominamy o oczekiwaniach klienta. Wszystkie nasze kalendarze wyróżniają się nowoczesną szatą graficzną i starannym wykończeniem.
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Już blisko 25 lat tworzymy kalendarze firmowe – reklamowe. W naszym portfolio można znaleźć wiele ciekawych projektów, które są dowodem na to, iż znamy się na tym, co robimy. Stale doskonalimy swoje umiejętności, podnosimy kwalifikacje i wciąż pogłębiamy doświadczenie.
DUŻY WYBÓR GOTOWYCH ZDJĘĆ

DUŻY WYBÓR GOTOWYCH ZDJĘĆ

Zdając sobie sprawę z tego, jak dużo trudu sprawia przeprowadzanie sesji zdjęciowej na potrzeby wykonania kalendarza, stworzyliśmy własną bazę gotowych już zdjęć, które z przyjemnością udostępniamy naszym klientom. To u nas znajdą zdjęcia z różnych zakresów tematycznych, które są dostępne od ręki.
FACHOWE DORADZTWO

FACHOWE DORADZTWO

Bardzo dobrze wiemy, jak ważne dla klienta jest to, aby go wysłuchać i poznać jego oczekiwania dotyczące zamawianego produktu. Dlatego nie tylko słuchamy, co ma do powiedzenia, ale też doradzamy, aby stworzony kalendarz był skutecznym narzędziem marketingu i kreatorem wizerunku firmy.
PEŁNA OBSŁUGA

PEŁNA OBSŁUGA

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług od projektu po dostawę gotowego wyrobu. Wykonujemy projekt kalendarza na podstawie indywidualnych oczekiwań klienta, doradzamy mu i samodzielnie dobieramy odpowiednie metody produkcji. Nie tylko tworzymy kalendarze od podstaw, ale też dostarczamy je pod wskazany adres.
GWARANCJA ZADOWOLENIA KLIENTÓW

GWARANCJA ZADOWOLENIA KLIENTÓW

Jak dotąd nie mieliśmy okazji, by narzekać na brak klientów. Mamy ich coraz więcej. Wielu z nich wciąż do nas powraca, a my oferujemy im wciąż nowe pomysły. Chcesz do nich dołączyć? Zapraszamy!
dlaczego my - kalendarze

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze i moglibyśmy powtarzać to do znudzenia. Dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i doskonalić produkcję.

Pragniemy wciąż się rozwijać, poszerzać doświadczenia. Każdy nowy projekt traktujemy, jako możliwość zdobycia nowych umiejętności.

NA CO MOGĄ LICZYĆ NASI KLIENCI?

Zapewniamy klientom profesjonalną i zarazem kompleksową obsługę. Doradzamy, informujemy, tworzymy projekt, nanosimy poprawki, realizujemy zamówienie i dostarczamy gotowe wyroby pod wskazany adres. Ponadto mamy własne archiwum ze zdjęciami, które zapewnia szybki dostęp do niezbędnych fotografii.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka