Kalendarz plakatowy 2025

/images/ikony/plakatowe.svg

KALENDARZ PLANSZOWY ŚCIENNY
NA ROK 2025 W FORMIE PLAKATU Z CAŁOROCZNYM KALENDARIUMKalendarz ścienny wykonany w formie plakatu z całorocznym kalendarium (12 miesięcy na jednej stronie) daje nam szerokie możliwości w zakresie wykorzystania jego powierzchni na reklamę. Przy formacie B1, czy B2 możemy znacznie ciekawiej przedstawić ofertę firmy – produkty, czy usługi. Kalendarze – plakaty – w tym formacie polecamy głównie do przestronnych wnętrz i warsztatów. Tworząc kalendarz plakatowy, zawsze umieszczamy kalendarium indywidualnie dopasowane do oczekiwań zamawiającego. Chcemy, aby spełniał ich jak najwięcej. W naszych projektach zarówno indywidualne kalendarium, jak i szata graficzna idealnie ze sobą współgrają. Tym sposobem tworzymy oryginalne i ciekawe gadżety reklamowe dla firm.

Możemy zrealizować kalendarz plakatowy b2 i b1 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze plakatowe 2025

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA

Opis
Format: kalendarze B2 (48x68cm), kalendarz B1 (68x98cm)
Materiał: papier kredowany 200g
Druk: plansza fullcolor
Wykończenie: kolorowe metalowe listwy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk

Kalendarze plakatowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
KALENDARZ, JAKO NARZĘDZIE MARKETINGU
Firmowe kalendarze plakatowe, które wykonujemy najczęściej w formacie B2, są skutecznym i zarazem ciekawym narzędziem marketingu. Ich duża powierzchnia pozwala nam na pomysłowe i trafione zareklamowanie, przedstawienie produktów lub usług. Taki kalendarz to reklama, która działa przez cały rok.
/images/ikony/02.svg
ORYGINALNA REKLAMA
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Naszym klientom możemy zapewnić maksymalne zaangażowanie i pełne zadowolenie z produktów, jakie dostarczamy. Nasze projekty reklamowe są oryginalne i niepowtarzalne. Tylko dzięki temu reklama, jaką tworzymy, jest skuteczna.
/images/ikony/03.svg

KALENDARZE PLAKATOWE, JAKO PRAKTYCZNY GADŻET

Wszystkie kalendarze planszowe, które wykonujemy w formacie B1 i B2 są na tyle ciekawe i oryginalne, iż mogą z powodzeniem posłużyć, jako upominek. Nie zapominajmy, że kalendarz plakatowy to plakat, który pełni funkcję nie tylko reklamową, ale tez informacyjną. Jest wobec tego przydatny każdemu.
/images/ikony/04.svg

KALENDARZE I ICH FUNKCJE

Kalendarz plakatowy wyróżniają trzy funkcje – jest praktyczny, informacyjny i reklamowy. To niezwykle funkcjonalny przedmiot ułatwiający zarządzanie czasem i planowanie każdego dnia.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze b1, b2 plakatowe zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Wybierając wykonawcę ściennego kalendarza plakatowego, zwykle każdy ma wiele pytań. Jeżeli wśród poniższych nie znajdziesz odpowiedzi, wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Projektujecie kalendarze plakatowe B1?

Jesteśmy w stanie zaprojektować każdy rodzaj kalendarza. W ofercie mamy też kalendarz plakatowy B1. W naszym studio pracują graficy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu tworzymy wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju kalendarze, które mocno odróżniają się od produktów konkurencji.
Mogę samodzielnie zaprojektować kalendarz i dostarczyć ten projekt do realizacji?
Jeżeli klient chce, możemy wykonać kalendarz, który sam zaprojektuje. Musi tylko wykonać ten projekt według naszego szablonu, naszych wytycznych. To przełoży się na wysoką jakość produktu. Możemy też samodzielnie zaprojektować firmowy kalendarz plakatowy w formacie B1 czy B2. To nie problem.
Czy jesteście w stanie wykonać kalendarz według moich wytycznych?
Produkcją kalendarzy zajmujemy się dość długo. Produkujemy je od blisko 25 lat. Świadczymy klientom kompleksowe usługi w tym zakresie. Mamy profesjonalne studio graficzne, a w nim doświadczonych grafików. Spełniają oczekiwania klientów i projektują dla nich kalendarze, jakich potrzebują.

Macie gotowe zdjęcia do kalendarza ściennego, czy muszę wykonać własną sesję?

Klienci nie muszą dostarczać nam swoich zdjęć. Mamy pokaźną bazę własnych. Są to zdjęcia z szerokiego zakresu tematycznego. W razie potrzeby wykonujemy sesje zdjęciowe na potrzeby naszych wyrobów. Dzięki temu każdy kalendarz ścienny w formacie B2 jest wyjątkowy.

Jak dostarczacie kalendarze plakatowe i czy są bezpieczne w transporcie?

Wszystkie wykonane dla klientów kalendarze pakujemy w taki sposób, aby były bezpieczne. Zwykle kalendarz plakatowy b1 i b2 pakujemy w rulony lub na płasko. Dużą ilość kalendarzy plakatowych umieszczamy na palecie. To chroni je przed uszkodzeniem.

Jak dużo zmian można nanieść w projekcie?

Zawsze staramy się, aby każdy nasz projekt był dopracowany w szczegółach. Dlatego standardowo wykonujemy 2-3 projekty, do których wprowadzamy 2 tury zmian i korekt naniesionych przez klienta. Kiedy klient akceptuje projekt kalendarza, przekazujemy go do realizacji.
Ile trzeba oczekiwać na kalendarz firmowy?
Zawsze staramy się dostarczyć klientowi gotowy produkt jak najszybciej. Najczęściej trwa to 4-6 dni roboczych. Wiadomo jednak, że w tak zwanym szczycie sezonu mamy dużo pracy i terminy realizacji znacznie się wydłużają. Wówczas o wszystkim informujemy klienta.

Projektujecie kalendarze plakatowe b2 i b1 – macie w tym doświadczenie?

Od wielu lat projektujemy przeróżne kalendarze firmowe, czy reklamowe. Zajmujemy się projektowaniem także kalendarzy w tym formacie. Projektujemy kalendarze ścienne plakatowe b2 czy tak zwane wieloplanszowe z należytą precyzją i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Nasze projekty są oryginalne i skuteczne pod kątem marketingowo-reklamowym.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka