Kalendarze biurkowe stojące 2022

/images/ikony/stojace.svg

KALENDARZE BIURKOWE STOJĄCE
NA 2022 TO CAŁOROCZNA REKLAMA NA BIURKUPotrzebujesz wizytówki, która pełni funkcję całorocznej reklamy? Wybierz nasz kalendarz biurkowy stojaczek, który wykonamy zgodnie z indywidualnie opracowanym projektem. Każdy nasz kalendarz biurkowy ze zdjęciem lub grafiką stanowi skuteczną reklamę przez wszystkie dni w roku. To od Ciebie zależy, w jakim stopniu zagospodarujemy powierzchnię Twojego kalendarza. Jesteśmy w stanie spełnić każde Twoje oczekiwanie w tym zakresie.

Pamiętaj, że kalendarz biurkowy na spirali może być wykonany na wiele różnych sposobów. Popularnością w ostatnim czasie cieszą się kalendarze z wyrywanym jednoplanszowym bloczkiem z kalendarium. Często klienci zamawiają też kalendarze z nadrukowanym kalendarium bezpośrednio na stojaczku. Wybór należy do Ciebie!

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2022 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2022

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Podkład
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 10 x 11 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze na biurko

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
REKLAMA FIRMY NA CAŁOŚCI
Kalendarz biurkowy, tzw. „stojaczek” ma specyficzną formę i budowę. Dzięki temu właściwie w całości możemy zagospodarować jego powierzchnię, tworząc skuteczną i ciekawą reklamę.
/images/ikony/02.svg
GADŻET, KTÓRY DZIAŁA JAK REKLAMA
Kalendarze biurkowe stojaczek jak nie trudno się domyślić, są dość małe. Taki gadżet może być świetnym upominkiem, który każdy przyjmie z radością. Pełni jednocześnie funkcję nienachalnej reklamy produktów i usług. Tak wykonany terminarz na biurko to reklama, która trwa przez 365 dni w roku.
/images/ikony/03.svg
ESTETYCZNE I SOLIDNE
Tworząc każdy kalendarz biurkowy dokładamy wszelkich starań do tego, aby był estetyczny i solidny. Dlatego tak bardzo przykuwamy uwagę do sposobu wykonania i użytych do tego celu materiałów. Realizując każdy kolejny projekt staramy się, aby wyróżniał się na tle konkurencji, aby nasze kalendarze biurkowe „stojak” robiły wrażenie.
/images/ikony/04.svg
NIEPOWTARZALNY I JEDYNY W SWOIM RODZAJU
Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby kalendarze, które tworzymy, wyróżniały się przede wszystkim grafiką. Gwarantujemy indywidualne podejście do projektu kalendarza reklamowego. Staramy się, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów.
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Zamierzasz kupić kalendarz biurkowy stojący i masz w związku z tym kilka pytań. To normalne. Pytaj, a z przyjemnością odpowiemy. Zajrzyj też do poniższych pytań i odpowiedzi. To najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

Muszę mieć swój projekt kalendarza biurkowego czy wykonacie sami?
Tu istnieje możliwość wyboru. Klient może przesłać nam swój projekt, ale wykonany według specjalnego szablonu. Ma też możliwość skorzystania z naszych usług. Zatrudniamy grafików, którzy zajmują się projektowaniem kalendarzy. Projektują kalendarze biurkowe typu piramidka na spirali, czy tak zwane kalendarze stojaczki. Powiedz nam czego oczekujesz, my zajmiemy się resztą.
Chciałbym dostarczyć swój projekt kalendarza, czy mogę?
Każdy ma prawo dostarczyć swój gotowy już projekt kalendarza. Jedyny warunek to, to, aby był wykonany według naszego szablonu, zgodnie z naszymi wytycznymi. Chcemy, aby jakość wydrukowanego kalendarza była najwyższa. Trzeba zadbać o wysokiej jakości zdjęcia. Przesłany projekt analizujemy, a po akceptacji wysyłamy do działu produkcji.
Jak pakowane są i w jakiej postaci dostarczane kalendarze biurkowe?
Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczane przez nas kalendarze dotarły w całości. Dlatego każdy firmowy kalendarz biurkowy pakujemy w karton. Istnieje również możliwość zapakowania na paletę. Tak robimy przy większym zamówieniu. To pozwala też zoptymalizować koszty.

Proszę o informację, ile projektów kalendarza biurkowego wykonacie?

Podstawowe 2-3 projekty kalendarza typu stojaczek lub piramidka wykonujemy w standardzie. Możemy nanieść kilka dodatkowych poprawek, jeżeli nie będzie to wiązało się ze zbyt dużymi zmianami. W każdym razie jesteśmy do dyspozycji na etapie projektu graficznego, jak i druku.

Jakiej jakości muszą być zdjęcia? Macie może gotowe zdjęcia do wyboru?

Aby kalendarz biurkowy spiralowany dobrze się prezentował, w jego szacie graficznej powinny znaleźć się wysokiej jakości zdjęcia. Nikt jednak nie musi dostarczać ich osobiście. Mamy archiwum gotowych zdjęć wykonanych w najwyższej jakości.
Dysponujecie doświadczeniem w projektowaniu kalendarzy biurkowych?
Kalendarze projektujemy i drukujemy od około 20 lat. Mamy własne studio graficzne i nowoczesną halę produkcyjną. Stale poszerzamy swoją wiedzę na temat kalendarzy ściennych i pogłębiamy doświadczenie. Tym sposobem oferujemy oryginalne i zawsze modne kalendarze biurkowe.

Jak długo będę czekać na dostawę?

Realizacja przebiega dość sprawnie, jeżeli nie ma żadnych utrudnień. Zwykle 4-6 dni i kalendarz biurkowy na spirali jest gotowy. Kiedy mamy więcej pracy, czas realizacji zamówienia się wydłuża. O wszystkim informujemy klienta, aby orientował się, jak wygląda sytuacja.

Zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz, czy tylko zajmujecie się drukiem?

Nie tylko drukujemy, ale też projektujemy kalendarze na biurko. Specjalizujemy się w tej branży od około 20 lat, więc mamy wystarczająco duże doświadczenie, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Z przyjemnością zaprojektujemy kalendarz biurkowy piramidka, a następnie wykonamy go z najlepszych materiałów i dostarczymy.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2022?

Oferujemy kalendarze biurkowe na spirali, które są małym i zarazem funkcjonalnym terminarzem ze zdjęciem. Mamy szeroką ofertę atrakcyjnych kalendarzy na biurko, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz – planer biurkowy miesięczny lub tygodniowy, spiralowany lub klejony, a nawet biurkowy kalendarz roczny ze zdjęciem i logo firmy. Warto też zastanowić się nad zakupem takich wyrobów jak kalendarze piramidki na biurko z piórnikiem. To oryginalny gadżet i skuteczna reklama firmy w jednym.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod