Kalendarz biurkowy stojący 2024

/images/ikony/stojace.svg

KALENDARZE BIURKOWE STOJĄCE
NA 2024 TO CAŁOROCZNA REKLAMA NA BIURKUPotrzebujesz wizytówki, która pełni funkcję całorocznej reklamy? Wybierz nasz kalendarz biurkowy stojaczek, który wykonamy zgodnie z indywidualnie opracowanym projektem. Każdy nasz kalendarz biurkowy ze zdjęciem lub grafiką stanowi skuteczną reklamę przez wszystkie dni w roku. To od Ciebie zależy, w jakim stopniu zagospodarujemy powierzchnię Twojego kalendarza. Jesteśmy w stanie spełnić każde Twoje oczekiwanie w tym zakresie.

Pamiętaj, że kalendarz biurkowy na spirali może być wykonany na wiele różnych sposobów. Popularnością w ostatnim czasie cieszą się kalendarze z wyrywanym jednoplanszowym bloczkiem z kalendarium. Często klienci zamawiają też kalendarze z nadrukowanym kalendarium bezpośrednio na stojaczku. Wybór należy do Ciebie!

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2024

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Podkład
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 10 x 11 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze na biurko

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
REKLAMA FIRMY NA CAŁOŚCI
Kalendarz biurkowy, tzw. „stojaczek” ma specyficzną formę i budowę. Dzięki temu właściwie w całości możemy zagospodarować jego powierzchnię, tworząc skuteczną i ciekawą reklamę.
/images/ikony/02.svg
GADŻET, KTÓRY DZIAŁA JAK REKLAMA
Kalendarze biurkowe stojaczek jak nie trudno się domyślić, są dość małe. Taki gadżet może być świetnym upominkiem, który każdy przyjmie z radością. Pełni jednocześnie funkcję nienachalnej reklamy produktów i usług. Tak wykonany terminarz na biurko to reklama, która trwa przez 365 dni w roku.
/images/ikony/03.svg
ESTETYCZNE I SOLIDNE
Tworząc każdy kalendarz biurkowy dokładamy wszelkich starań do tego, aby był estetyczny i solidny. Dlatego tak bardzo przykuwamy uwagę do sposobu wykonania i użytych do tego celu materiałów. Realizując każdy kolejny projekt staramy się, aby wyróżniał się na tle konkurencji, aby nasze kalendarze biurkowe „stojak” robiły wrażenie.
/images/ikony/04.svg
NIEPOWTARZALNY I JEDYNY W SWOIM RODZAJU
Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby kalendarze, które tworzymy, wyróżniały się przede wszystkim grafiką. Gwarantujemy indywidualne podejście do projektu kalendarza reklamowego. Staramy się, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka