Kalendarz planszowy 2024

/images/ikony/planszowe.svg

KALENDARZ WIELOPLANSZOWY
ELEGANCKI I PRESTIŻOWY KALENDARZ 2024 ŚCIENNY PLANSZOWY


Kalendarze planszowe B1 lub B2 to skuteczna i oryginalna forma reklamy firmowej. Ich zaletą jest możliwość zagospodarowania całkiem dużej powierzchni. Kalendarze planszowe łączą w sobie trzy podstawowe funkcje – praktyczną, informacyjną i reklamową. Dzięki temu są tak chętnie wybierane przez naszych klientów. Z doświadczenia wiemy, że terminarz reklamowy to przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingu. Ponadto kalendarze wieloplanszowe to nowoczesna wizytówka firmy.

Nasze kalendarze w formacie B2 łączą w sobie czytelne kalendarium i estetyczną, indywidualnie dopasowaną grafikę. Zawsze dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasze wyroby – kalendarze wielkoformatowe – były oryginalne i wyjątkowe. Tym sposobem zyskujemy coraz większą liczbę klientów. Wszystkie szczegóły ustalamy z klientem na chwilę przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Wspomniane szczegóły to: projekt graficzny, format kalendarza B1 lub B2, ilość plansz kalendarza.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze planszowe 2024

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 250g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Objętość: 4, 6 lub 12 plansz, plansze kalendarza łączone spiralą

Kalendarze planszowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
CZYTELNE, ESTETYCZNIE WYKOŃCZONE KALENDARIUM
Tworząc kalendarz wieloplanszowy dbamy o to, aby kalendarium współgrało z pozostałymi elementami widocznymi na jego powierzchni. Ten ścienny terminarz jest odpowiednio projektowany. Zawiera czytelne kalendarium i indywidualnie dostosowaną grafikę, dzięki czemu stanowi estetyczną całość – skuteczną i zarazem ładną reklamę firmy.
/images/ikony/02.svg
SKUTECZNA REKLAMA I PRZYDATNY GADŻET
Oferujemy nowoczesne i oryginalne, ścienne kalendarze reklamowe ze zdjęciem, które wykonujemy w taki sposób, aby stanowiły przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingu. Są nie tylko reklamą firmy przez 365 dni w roku, ale też ciekawym gadżetem dla klienta.
KALENDARZE WIELOPLANSZOWE Z WIELOMA FUNKCJAMI
KALENDARZE WIELOPLANSZOWE Z WIELOMA FUNKCJAMI
Każdy nasz kalendarz planszowy B1 i B2 spełnia wiele funkcji. Są nie tylko praktycznym gadżetem – upominkiem dla klientów, ale też skuteczną reklamą. Nasze terminarze pełnią funkcję informacyjną. Są ciekawą dekoracją pomieszczenia mieszkalnego i firmowego.
/images/ikony/04.svg
ORYGINALNY I WYJĄTKOWY PROJEKT – NIEPOWTARZALNY WIZERUNEK
Oferujemy oryginalny i wyjątkowy projekt kalendarzy wieloplanszowych, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Tworzymy kalendarze w formacie B1 i B2, zawsze realizując oczekiwania naszych klientów. Dostarczamy im wyroby, jakich potrzebują.
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klient, który chce zlecić realizację ściennego kalendarza wieloplanszowego ma wcześniej wiele pytań do wykonawcy. Kilka najczęściej zadawanych wraz z odpowiedziami można znaleźć poniżej. Masz inne? Skontaktuj się z nami.

Oferujecie kalendarze planszowe B1 lub B2?

Bez problemu tworzymy projekty kalendarza planszowego i wieloplanszowego. Mamy własne studio graficzne, a zatrudniamy w nim najlepszych grafików. Dzięki temu nasze wyroby wyróżniają się na tle konkurencji. Są nie tylko oryginalne, modne, estetycznie wykonane. Stanowią skuteczną reklamę firmy, te w formacie b1 lub b2 cieszą się popularnością.
Jeśli mam gotowy projekt kalendarza, to mogę go dostarczyć?
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby klient dostarczył nam gotowy projekt kalendarza. Jednak firmowy kalendarz planszowy B2 lub B1 powinien być zaprojektowany zgodnie z naszymi wytycznymi. Mamy gotowy szablon, który ułatwi projektowanie. Tylko wtedy będziemy mogli wykonać wysokiej jakości produkt.
Możecie zaprojektować, a później wykonać mój kalendarz?
Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu kalendarzy. Podejmujemy się wszystkich zleceń w tym zakresie. Oferujemy ciekawe, oryginalne kalendarze o dowolnym formacie. W naszym studiu graficznym graficy pracują nad projektem, a produkcja zajmuje się ich wydrukiem.
Macie gotowe zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego?
Niektórzy klienci przekazują nam swoje zdjęcia. Często jednak wykorzystujemy własne fotografie. Mamy dużą bazę gotowych zdjęć z różnego zakresu tematycznego. Bez problemu możemy dopasować je do konkretnego projektu kalendarza. Zdjęcia możemy wybrać razem z klientem.
Jak pakujecie kalendarze planszowe?
Zawsze firmowe kalendarze B1 i B2 pakujemy w taki sposób, aby nie uległy zniszczeniu. Najczęściej pakujemy w rulon, ale czasem, przy większej ilości kalendarzy pakujemy je na płasko. Wtedy są bezpieczniejsze w transporcie i więcej ich się zmieści.

Otrzymam tylko jeden projekt kalendarza, czy więcej?

Klient otrzymuje 2-3 projekty wybranego kalendarza, w tym wypadku kalendarza planszowego. Wiadomo jednak, że jesteśmy skłonni dogadać się w tej sprawie i jeżeli zajdzie potrzeba naniesienia kilku dodatkowych poprawek, nie będzie to dla nas problem. Kiedy projekt zostanie zaakceptowany, trafi na produkcję.

Jaki jest czas realizacji kalendarza? Długo będę czekać na gotowy produkt?

Standardowo trwa to 4-6 dni roboczych. Czasem mamy więcej pracy i wówczas czas realizacji się wydłuża, ale informujemy o tym klienta i ustalamy dogodny dla obu stron termin.
Od ilu lat projektujecie kalendarze planszowe?
Projektowaniem kalendarzy planszowych zajmujemy się od blisko 25 lat. Mamy więc duże doświadczenie w tej branży. Potrafimy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Podążamy za stale zmieniającą się modą. Oferujemy kalendarze, jakie podobają się naszym klientom i są skuteczną reklamą ich firmy. Zapewniamy profesjonalny projekt i solidną produkcję.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka