Kalendarz książkowy indywidualny 2025

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

NOWE OBLICZE ZNANEGO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO 2025 ZE ZDJĘCIAMI

W naszej ofercie znaleźć też można kalendarze książkowe indywidualne, które łączą w sobie funkcje zwykłego organizera i personalizowanej grafiki. Tym sposobem nasze produkty stają się ciekawym i skutecznym narzędziem marketingowym. Ta forma kalendarza prezentuje się zupełnie inaczej niż kalendarze książkowe dzienne, czy tygodniowe. Jest zdecydowanie oryginalniejsza i nowocześniejsza. Oferujemy kalendarze z zdjęciem i indywidualnie opracowanym projektem okładki lub wklejki reklamowej. Dzięki temu wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów i wzbudzają zainteresowanie u coraz większej liczby osób. Pamiętaj! Nasze kalendarze są w pełni personalizowane i dopracowane w szczegółach, a to z kolei podnosi prestiż firmy. Tak tworzone kalendarze to również gadżet pełniący funkcje informacyjno-reklamowe.

Możemy zrealizować każdy kalendarz książkowy na zamówienie, dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz książkowy ze zdjęciami

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy
Kalendarz firmowy z indywidualną okładką, niepowtarzalny projekt graficzny
Kalendarium
Wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu kalendarza książkowego na zamówienie
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: indywidualna graficznie okładka, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe indywidualne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
REKLAMA NA OKŁADCE
Sposobów reklamowania usług i produktów dziś jest wiele. My znamy naprawdę skuteczny. Reklama wykonana na okładce kalendarza książkowego to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów. W końcu nic tak jej nie skupia, jak logo widniejące na okładce, czy estetycznie wykonana grafika.
/images/ikony/02.svg
ZAWARTOŚĆ DOPRACOWANA W SZCZEGÓŁACH
W naszej ofercie znajdziesz kalendarze książkowe indywidualne. Są doskonałym połączenie praktycznego gadżetu i narzędzia marketingowego (reklamy). Wykonując personalizowaną okładkę organizera zawsze dbamy o to, aby współgrała z zawartością kalendarza. Dokładamy wszelkich starań, aby każda okładka naszego terminarza została w pełni wykorzystana, a poszczególne elementy tworzyły spójną, ciekawą reklamę.
/images/ikony/03.svg
KALENDARZ, JAKO SKUTECZNA REKLAMA
Wbrew pozorom kalendarze książkowe z indywidualną grafiką mogą być skuteczną reklamą firmy. Nasze wyroby są często kupowane na upominek dla stałych i nowych klientów, a przy okazji są ciekawym gadżetem. Należy pamiętać, że kalendarz książkowy to reklama, która promuje produkty i usługi praktycznie przez cały rok.
/images/ikony/04.svg
GADŻET Z WIELOMA FUNKCJAMI
Zarówno kalendarze dzienne, jak i tygodniowe są efektywną formą reklamy. Taki terminarz z logo firmy pełni wiele zadań. Jest przede wszystkim informacją i ozdobą biura, a co za tym idzie, skuteczną reklamą i praktycznym upominkiem. Nasze kalendarze książkowe z indywidualną grafiką to gwarancja satysfakcji. To wyroby, które stanowią skuteczne narzędzie marketingowe.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka