Kalendarze książkowe indywidualne 2021

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

NOWE OBLICZE ZNANEGO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO 2021 ZE ZDJĘCIAMI

W naszej ofercie znaleźć też można kalendarze książkowe indywidualne, które łączą w sobie funkcje zwykłego organizera i personalizowanej grafiki. Tym sposobem nasze produkty stają się ciekawym i skutecznym narzędziem marketingowym. Ta forma kalendarza prezentuje się zupełnie inaczej niż kalendarze książkowe dzienne, czy tygodniowe. Jest zdecydowanie oryginalniejsza i nowocześniejsza. Oferujemy kalendarze z zdjęciem i indywidualnie opracowanym projektem okładki lub wklejki reklamowej. Dzięki temu wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów i wzbudzają zainteresowanie u coraz większej liczby osób. Pamiętaj! Nasze kalendarze są w pełni personalizowane i dopracowane w szczegółach, a to z kolei podnosi prestiż firmy. Tak tworzone kalendarze to również gadżet pełniący funkcje informacyjno-reklamowe.

Możemy zrealizować każdy kalendarz książkowy na zamówienie, dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz książkowy ze zdjęciami

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy
Kalendarz firmowy z indywidualną okładką, niepowtarzalny projekt graficzny
Kalendarium
Wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu kalendarza książkowego na zamówienie
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: indywidualna graficznie okładka, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe indywidualne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
REKLAMA NA OKŁADCE
Sposobów reklamowania usług i produktów dziś jest wiele. My znamy naprawdę skuteczny. Reklama wykonana na okładce kalendarza książkowego to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów. W końcu nic tak jej nie skupia, jak logo widniejące na okładce, czy estetycznie wykonana grafika.
/images/ikony/02.svg
ZAWARTOŚĆ DOPRACOWANA W SZCZEGÓŁACH
W naszej ofercie znajdziesz kalendarze książkowe indywidualne. Są doskonałym połączenie praktycznego gadżetu i narzędzia marketingowego (reklamy). Wykonując personalizowaną okładkę organizera zawsze dbamy o to, aby współgrała z zawartością kalendarza. Dokładamy wszelkich starań, aby każda okładka naszego terminarza została w pełni wykorzystana, a poszczególne elementy tworzyły spójną, ciekawą reklamę.
/images/ikony/03.svg
KALENDARZ, JAKO SKUTECZNA REKLAMA
Wbrew pozorom kalendarze książkowe z indywidualną grafiką mogą być skuteczną reklamą firmy. Nasze wyroby są często kupowane na upominek dla stałych i nowych klientów, a przy okazji są ciekawym gadżetem. Należy pamiętać, że kalendarz książkowy to reklama, która promuje produkty i usługi praktycznie przez cały rok.
/images/ikony/04.svg
GADŻET Z WIELOMA FUNKCJAMI
Zarówno kalendarze dzienne, jak i tygodniowe są efektywną formą reklamy. Taki terminarz z logo firmy pełni wiele zadań. Jest przede wszystkim informacją i ozdobą biura, a co za tym idzie, skuteczną reklamą i praktycznym upominkiem. Nasze kalendarze książkowe z indywidualną grafiką to gwarancja satysfakcji. To wyroby, które stanowią skuteczne narzędzie marketingowe.
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Każdy, kto potrzebuje zamówić kalendarz książkowy indywidualny dla swojej firmy ma wiele pytań do producenta. Odpowiedzi na wybrane pytania znajdziesz poniżej. Możesz też zadać nam swoje.

Zajmujecie się projektowaniem takich produktów jak kalendarz książkowy?

Projektujemy kalendarze książkowe w sposób bardzo indywidualny. Wykonujemy ciekawy projekt okładki kalendarza z zdjęciem. Mamy doświadczonych projektantów, którzy z przyjemnością tworzą nowe projekty dla naszych klientów. Kalendarze, które proponujemy, wyróżniają się atrakcyjnym wykończeniem.

Mam projekt okładki kalendarza, czy trzeba wykonać go od nowa?

Klient może przekazać nam swój projekt okładki kalendarza. Jednak to nie oznacza, że zostanie on od razu zrealizowany. Projekt powinien być wykonany według naszego szablonu, zgodnie z naszymi wytycznymi. Wtedy kalendarz książkowy zostanie wyprodukowany w najwyższej jakości.
Jak długo będę czekać na kalendarz personalizowany?
Zwykle kalendarz książkowy indywidualny tworzymy 3-4 tygodnie. Jeżeli klient zamówi organizery książkowe personalizowane ze zdjęciem w czasie, kiedy mamy najwięcej pracy, czas realizacji zamówienia się nieco przedłuży. O tym będziemy informować klienta.

Jak przebiega etap projektowania kalendarza z zdjęciami?

Klient przekazuje nam swoje oczekiwania, a my wykonujemy projekt na okładkę kalendarza książkowego. Dostarczamy mu go w 2-3 różnych egzemplarzach. Ewentualnie nanosimy jeszcze drobne poprawki, zależnie od tego, jak się dogadamy. Dopiero po akceptacji projektu okładki przekazujemy do druku.

Czy kalendarze książkowe są bezpieczne w transporcie?

Kalendarze pakujemy w taki sposób, aby nic nie stało się im w czasie transportu. Gotowe kalendarze książkowe dla firm umieszczamy w kartonie. Jeżeli ilość zamówionych kalendarzy jest większa, pakujemy je na palecie. W każdym razie dbamy o ich bezpieczeństwo.
Jak można zindywidualizować kalendarz książkowy?
Jesteśmy w stanie wykonać bardzo indywidualny kalendarz książkowy. Na proces ten składa się indywidualna grafika okładki ze zdjęciem, specjalna wklejka reklamowa, indywidualne kalendarium. Na życzenie klienta możemy wykonać też tasiemkę z firmowym nadrukiem. Możliwości w tym zakresie jest wiele.

Jakie usługi świadczycie, projekt, druk, a może jedno i drugie?

Oferujemy klientom kompleksową obsługę. Od około 20 lat zajmujemy się projektowaniem kalendarzy książkowych i ich drukiem. Tworzymy je z najlepszych materiałów, w oparciu o najnowsze trendy i oczekiwania klientów. Dostarczamy im to, czego potrzebują.
Jakie macie doświadczeni w projektowaniu kalendarzy książkowych?
Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w projektowaniu kalendarzy książkowych, jak też w produkcji. Posiadamy dobrze wyposażone studio graficzne i produkcję. Zatrudniamy kompetentnych i doświadczonych ludzi. W produkcji posługujemy się dobrej jakości materiały. Każdy nasz kalendarz książkowy jest wyjątkowy.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2021?

W naszej ofercie można znaleźć terminarze ścienne i biurowe, ale nie tylko. Dostarczamy klientom kalendarze książkowe indywidualne z nadrukiem, a także z logo firmy, dzięki czemu działają jak najlepsza reklama. Każdy nasz wyrób – organizer książkowy z indywidualną grafiką tworzony jest pod indywidualne zamówienie. Tak zwany planer w formacie A5 i B5 indywidualnie personalizowany, kalendarze z nadrukiem na okładce – te i wiele innych produktów znajdziesz w naszej ofercie. Jedną z najpopularniejszych reklam w dzisiejszych czasach jest właśnie grafika reklamowa na okładce kalendarza. To dlatego przywiązujemy do niej szczególną uwagę.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod