Portfolio - kalendarze biurkowe stojące

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Jakie formaty kalendarzy biurkowych stojących proponujecie?
Kalendarze biurkowe stojące to jedne z najbardziej popularnych kalendarzy typu piramidka na biurko. Klienci zazwyczaj zamawiają małe formaty tych gadżetów reklamowych . Popularnym formatem tego kalendarza jest piramidka jest format A5 z zdjęciami firmowymi.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia kalendarza biurkowego piramidka?

Firmowe kalendarze biurkowe piramidki realizujemy już od 10 szt. Niestety ilość minimalna nie jest optymalna pod kątem kosztów wydruku. Przy tej ilości trzeba się liczyć z dość wysoką cena jednostkową za produkt do biura.
Chcę wykonać kalendarz 13 planszowy na spirali, ale w formie biurkowej.
Istnieje możliwość wykonania terminarza stojącego biurkowego 13 planszowego na spirali – czyli 1 plansza kalendarza odpowiada za 1 m-c. Takie kalendarze biurkowe są zazwyczaj drukowane na papierze kredowym, a całość jest spięta za pomocą spirali.

Czy wasze kalendarze piramidki mogą mieć tygodniowe kalendarium?

Nasze kalendarze dla firm piramidki stojące wykonujemy zazwyczaj pod indywidulane zamówienie klienta. Tak więc jakie kalendarium będzie przy kalendarzu biurkowym zależy tylko i wyłącznie od potrzeb zamawiającego, może być miesięczne, tygodniowe lub inne indywidualnie zaprojektowane.
Jakie są możliwości umieszczenia kalendarium miesięcznego?
Przy produkcji kalendarzy biurkowych lub innych typów wychodzimy naprzeciw oczekiwań klientów. Nie jest dla nas problemem wykonanie miesięcznego kalendarium na kalendarz biurkowy piramidkę w indywidualnej typografii dopasowanej do wizerunku klienta.
Jaki jest czas realizacji na kalendarze biurkowe stojące?
Czas realizacji na stojący kalendarz biurkowy na spirali czy typowa piramidka waha się w przedziale od 5 do 10 dni roboczych. Staramy się optymalizować czas trwania produkcji takiego terminarza, ale w sezonie kalendarzowym gdzie jest najwięcej zamówień jest czasem ciężko utrzymać termin.

Czy wykonuje kalendarze piramidki biurkowe stojące?

Przyjmujemy zamówienia na różnego rodzaju organizery. Może to być kalendarz biurkowy spiralowany czy też jeśli jest taka potrzeba – kalendarz biurkowy stojący piramidka. Ze względu na nietypowy rodzaj tego kalendarza trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji.

Jaka jest cena wykonania na kalendarz biurkowy na spirali?

Reklamowy kalendarz biurowy piramidka to jeden z najczęściej wybieranych typów kalendarza na spirali. Cena tego organizera uzależniona jest przede wszystkim od formatu produktu oraz ilości jaką chcemy wykonać. Im większa ilość tym cena jednostkowa kształtuje się bardziej korzystnie.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod