Kalendarze książkowe 2021

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY NA ROK 2021

Nie od dziś wiadomo, że kalendarze książkowe na zamówienie są z jednej strony modne, z drugiej zaś praktyczne. Dlatego wielu nosi je zawsze przy sobie, a tym bardziej, kiedy prowadzi się własną firmę, czy wyjeżdża na różnego rodzaju firmowe spotkania. Można więc pomyśleć, że kalendarz książkowy dzienny A5 czy A4 może być doskonałą reklamą. Wystarczy tylko wykonać odpowiednią grafikę i my się tym zajmujemy.

Tworząc kalendarze, tłoczymy logo na okładce, dodajemy wklejki reklamowe, tasiemkę z nadrukiem firmowym, a także inne elementy, dzięki którym kalendarz spełnia indywidualne potrzeby zamawiającego. Zaokrąglone narożniki, specjalny rodzaj papieru, nadruk kalendarium w wybranym kolorze – wszystko jesteśmy w stanie zrobić, byś był zadowolony z naszych wyrobów.

Możemy zrealizować kalendarz książkowy na rok 2021 dopasowany do Twoich oczekiwań

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie

Kalendarz 2021 książkowy

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe skórzane z notesem występują głównie w formatach: A4, A5, B5, A6
Oprawy
Oprawy z materiałów skóropodobnych, również kalendarze książkowe mogą mieć oprawę z skóry naturalnej
Personalizacja
Kalendarze książkowe z notatnikiem personalizujemy poprzez: tłoczenie logo firmy na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, grawer znaku czy logo, garbiki, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
ZNAK REKLAMOWY
Kalendarz książkowy to przedmiot, którego powierzchnię można ciekawie zagospodarować pod reklamę. Możemy wykonać tłoczenie logo na okładce, dodać efektowną tasiemkę z nadrukiem logo, czy nadrukować wklejki reklamowe – opcji jest wiele, a wybór należy do Ciebie. Ciekawe jest to, że możemy nawet wykonać nadruk firmowy w przestrzeni kalendarium.
/images/ikony/02.svg
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TO PODSTAWA
Jesteśmy producentem kalendarzy, który cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. zapewne to za sprawą wysokiej jakości, jaką staramy się utrzymać, tworząc nasze wyroby. Wszystkie kalendarze wykonujemy z najlepszych materiałów i starannie dobranych dodatków.
/images/ikony/03.svg
SKUTECZNA I ESTETYCZNIE WYKONANA REKLAMA
Jednym z nowoczesnych i skutecznych narzędzi marketingu dla firm są kalendarze firmowe. Chodzi tu o kalendarze dzienne w formacie A5, jak też tygodniowe A4. Odpowiednie rozplanowanie grafiki pozwala ciekawie zaprezentować ofertę firmy. Każdy kalendarz książkowy może zawierać tasiemkę z nadrukiem logo, wklejki reklamowe, wytłoczenie, a nawet wygrawerowane logo na okładce – wszystko to sprawia, że kalendarz staje się bardziej indywidualny, spersonalizowany pod kątem konkretnej firmy.
/images/ikony/04.svg
JEDEN KALENDARZ – TRZY FUNKCJE
Firmowy kalendarz książkowy to wielofunkcyjny przedmiot. Może być tylko codziennym terminarzem albo notesem. To niezwykle funkcjonalny i przydatny gadżet, który może być bardziej spersonalizowany niż myślisz. Okładkę kalendarza zwykle zdobi wygrawerowane logo, dzięki czemu przedmiot ten jeszcze bardziej pasuje do konkretnej firmy.  

WYBRANE OPRAWY KALENDARZY

Nasze oprawy kalendarzy książkowych zarówno skóropodobnych, bądź z skóry naturalnej są niezwykle eleganckie wizualnie. Oba produkty można różnorodnie personalizować, poprzez grawerowanie znaku lub tłoczenie logo firmy na wierzchu. Trzeba pamiętać, że oprawa kalendarza to jego wizytówka.

Oprawa bom
Oprawa hage
Oprawa atena
Oprawa bang
Oprawa napa
Oprawa denim
Oprawa rimi
Oprawa tucon
Oprawa telo
Oprawa dabexclusive
Oprawa korki

ZAPYTAJ
O KALENDARZ

Image
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Oferujemy kalendarze książkowe standardowe w formacie a5 i a4. Zwykle zamawiający mają mnóstwo przeróżnych pytań. Jeżeli też masz konkretne pytanie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiedzi na niektóre z nich możesz znaleźć poniżej.

Można u Was zamówić projekt tłoczenia na kalendarzu książkowym?

Najczęściej klienci zamawiają tłoczenie logo na kalendarzu książkowym. Wykonujemy kilka projektów i przekazujemy klientowi do oceny. Jeżeli klient ma własny projekt tłoczenia logo na kalendarzu albo po prostu konkretne oczekiwania, chętnie się do nich dostosujemy. W ten sposób tworzymy oryginalne gadżety reklamowe.
Jak bardzo można zindywidualizować kalendarz książkowy?
Kalendarz książkowy możemy wykonać w sposób bardzo indywidualny. Wszystko zależy od oczekiwań zamawiającego. Popularne opcje to tłoczone lub grawerowane logo i wklejki reklamowe. Często wykonujemy kalendarze książkowe, które mają na okładce wytłoczone lub wygrawerowane imię i nazwisko. Polecamy też gumkę do zamykania z emblematem, na którym zwykle umieszczamy logo.
Istnieje możliwość wykorzystania swojej matrycy?
Jak najbardziej, jest taka możliwość. Tłoczenie czy grawerowanie okładki kalendarza książkowego możemy wykonać przy użyciu matrycy, którą wyśle nam klient. Musimy jednak wiedzieć, jak duże będzie logo. Dzięki temu przygotujemy konkretną propozycję tłoczenia logo, czy grawerowania na okładce tworzonego kalendarza. W tej kwestii możemy się dogadać.
Czy jest możliwa realizacja zamówienia w 24h?
Realizacja zamówienia nie jest możliwa w tak krótkim czasie. By wykonać kalendarz książkowy potrzebujemy 4-5 dni roboczych. Czasem zdarza się, że nawet więcej, gdy mamy dużo zamówień. W naszej ofercie można znaleźć produkty, które wykonujemy w 2 tygodnie. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń. Czas produkcji zależy też od ilości elementów wykorzystanych w projekcie.

Czy w kalendarzu można zastosować tasiemkę z nadrukiem logo?

Jeżeli klient sobie życzy, możemy wykonać specjalną tasiemkę z nadrukiem firmowym, czyli na przykład z logo firmy. Dla nas to nic trudnego, a taki kalendarz książkowy jest jeszcze bardziej indywidualny i ciekawy. Taka tasiemka z nadrukiem logo może być wykonana różnymi technikami, np. sublimacyjną. Może to być też tkana tasiemka lub żakardowa.

Jak złożyć zamówienie na kalendarz książkowy a5 lub a4?

Kalendarze książkowe a5 można zamówić online. Wystarczy wysłać wiadomość e-mail. Kiedy otrzymujemy zamówienie od klienta, sprawdzamy jego poprawność, a następnie wysyłamy do niego potwierdzenie. Wówczas podajemy też termin realizacji. Wszystko przebiega sprawnie i wygodnie.

W jaki sposób dostarczycie mi zamówione kalendarze?

Gotowe kalendarze wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej. Wszystkie kalendarze a5 i a4 pakujemy do kartonów. Jeżeli zamówienie jest większe, kalendarze pakujemy na paletę, co pozwala nam ochronić je przed uszkodzeniem.  Zawsze pakujemy kalendarze w taki sposób, aby ich wysyłka była również możliwie najtańsza.
Co wpływa na czas realizacji zamówienia?
Zawsze staramy się, aby tworzone przez nas kalendarze docierały do klientów tak szybko, jak to możliwe. Na czas realizacji zamówienia na kalendarze a4 i a5 wpływ ma przede wszystkim ilość elementów zastosowanych w projekcie, wykorzystanych materiałów, czy ilość kalendarzy. Zwykle terminy ustalamy z każdym klientem indywidualnie.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2021?

Profesjonalny kalendarz książkowy w skóropodobnej oprawie to w naszej ofercie standard, ale i zarazem produkt, który cieszy się coraz większą popularnością. Najciekawszą propozycją są kalendarze z tłoczonym logo firmy na okładce. Taki upominek można podarować klientom i pracownikom. Gadżet ten jest nie tylko przydatny na co dzień, ale również stanowi skuteczną reklamę. Wybór kalendarzy jest duży, mamy takie jak: kalendarz A5 dzienny, kalendarz B5 tygodniowy, kalendarz A4 tygodniowy z notesem. Organizer w skórzanej oprawie to gadżet, który spodoba się kobietom i mężczyznom. Z pewnością przyda się w codziennej pracy, a przy okazji będzie reklamował produkty lub usługi.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod