Kalendarz książkowy 2024

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY NA ROK 2024

Nie od dziś wiadomo, że kalendarze książkowe na zamówienie są z jednej strony modne, z drugiej zaś praktyczne. Dlatego wielu nosi je zawsze przy sobie, a tym bardziej, kiedy prowadzi się własną firmę, czy wyjeżdża na różnego rodzaju firmowe spotkania. Można więc pomyśleć, że kalendarz książkowy dzienny A5 czy A4 może być doskonałą reklamą. Wystarczy tylko wykonać odpowiednią grafikę i my się tym zajmujemy.

Tworząc kalendarze, tłoczymy logo na okładce, dodajemy wklejki reklamowe, tasiemkę z nadrukiem firmowym, a także inne elementy, dzięki którym kalendarz spełnia indywidualne potrzeby zamawiającego. Zaokrąglone narożniki, specjalny rodzaj papieru, nadruk kalendarium w wybranym kolorze – wszystko jesteśmy w stanie zrobić, byś był zadowolony z naszych wyrobów.

Możemy zrealizować kalendarz książkowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie

Kalendarz 2024 książkowy

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe skórzane z notesem występują głównie w formatach: A4, A5, B5, A6
Oprawy
Oprawy z materiałów skóropodobnych, również kalendarze książkowe mogą mieć oprawę z skóry naturalnej
Personalizacja
Kalendarze książkowe z notatnikiem personalizujemy poprzez: tłoczenie logo firmy na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, grawer znaku czy logo, garbiki, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
ZNAK REKLAMOWY
Kalendarz książkowy to przedmiot, którego powierzchnię można ciekawie zagospodarować pod reklamę. Możemy wykonać tłoczenie logo na okładce, dodać efektowną tasiemkę z nadrukiem logo, czy nadrukować wklejki reklamowe – opcji jest wiele, a wybór należy do Ciebie. Ciekawe jest to, że możemy nawet wykonać nadruk firmowy w przestrzeni kalendarium.
/images/ikony/02.svg
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TO PODSTAWA
Jesteśmy producentem kalendarzy, który cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. zapewne to za sprawą wysokiej jakości, jaką staramy się utrzymać, tworząc nasze wyroby. Wszystkie kalendarze wykonujemy z najlepszych materiałów i starannie dobranych dodatków.
/images/ikony/03.svg
SKUTECZNA I ESTETYCZNIE WYKONANA REKLAMA
Jednym z nowoczesnych i skutecznych narzędzi marketingu dla firm są kalendarze firmowe. Chodzi tu o kalendarze dzienne w formacie A5, jak też tygodniowe A4. Odpowiednie rozplanowanie grafiki pozwala ciekawie zaprezentować ofertę firmy. Każdy kalendarz książkowy może zawierać tasiemkę z nadrukiem logo, wklejki reklamowe, wytłoczenie, a nawet wygrawerowane logo na okładce – wszystko to sprawia, że kalendarz staje się bardziej indywidualny, spersonalizowany pod kątem konkretnej firmy.
/images/ikony/04.svg
JEDEN KALENDARZ – TRZY FUNKCJE
Firmowy kalendarz książkowy to wielofunkcyjny przedmiot. Może być tylko codziennym terminarzem albo notesem. To niezwykle funkcjonalny i przydatny gadżet, który może być bardziej spersonalizowany niż myślisz. Okładkę kalendarza zwykle zdobi wygrawerowane logo, dzięki czemu przedmiot ten jeszcze bardziej pasuje do konkretnej firmy.  

WYBRANE OPRAWY KALENDARZY

Nasze oprawy kalendarzy książkowych zarówno skóropodobnych, bądź z skóry naturalnej są niezwykle eleganckie wizualnie. Oba produkty można różnorodnie personalizować, poprzez grawerowanie znaku lub tłoczenie logo firmy na wierzchu. Trzeba pamiętać, że oprawa kalendarza to jego wizytówka.

Oprawa bom
Oprawa hage
Oprawa atena
Oprawa bang
Oprawa napa
Oprawa denim
Oprawa rimi
Oprawa tucon
Oprawa telo
Oprawa dabexclusive
Oprawa korki

ZAPYTAJ
O KALENDARZ

Image

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka