Kalendarz trójdzielny 2024

/images/ikony/trojdzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
TRÓJDZIELNY 2024 O TRADYCYJNYM WYKONANIUW naszej ofercie dużą popularnością cieszy się kalendarz trójdzielny. To tradycyjny terminarz z trzema oddzielnymi kalendariami. Przydaje się nie tylko w biurze, ale i w domu. W celu zadowolenia naszych klientów oferujemy im czytelne kalendarium i starannie opracowaną grafikę reklamową, w wyniku czego powstaje estetyczny i bardzo profesjonalny kalendarz do powieszenia na ścianie. Dobrze wykonane kalendarze trójdzielne mają to do siebie, iż na ich sporej powierzchni można zamieścić logo firmy i inną grafikę, mogą to być nawet zdjęcia. W ostatnim czasie mamy dużo zamówień na kalendarz trójdzielny ze zdjęciem. Te projektujemy najczęściej. Mamy w tym bogate doświadczenie, więc radzimy sobie z takimi zamówieniami bez najmniejszych problemów. Jeżeli jesteś ciekaw, co możemy Ci zaoferować, sprawdź nasze wcześniejsze realizacje.

Możemy zrealizować kalendarz trójdzielny na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze trójdzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg

KALENDARZE TRÓJDZIELNE Z WIELOMA FUNKCJAMI

Tak naprawdę ścienny kalendarz trójdzielny z logo to nie tylko reklama, to również praktyczny gadżet. Pozwala sprawdzać datę, planować poszczególne tygodnie i całe miesiące. Ponadto może być traktowany, jako nowoczesny upominek dla klientów. Wiadomo jednak, że kalendarze trójdzielne ze zdjęciem to głównie skuteczne narzędzie reklamowe.

/images/ikony/02.svg
MOŻLIWOŚĆ ZAGOSPODAROWANIA DUŻEJ POWIERZCHNI
Profesjonalne kalendarze trójdzielne mogą zawierać w swej główce zdjęcia lub nawet kilka zdjęć. Jest to dość duża powierzchnia i można wykorzystać ją praktycznie w całości. Tym sposobem kalendarz staje się skuteczną reklamą.
/images/ikony/03.svg
PROJEKT ZAWSZE TWORZONY INDYWIDUALNIE
Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, a to oznacza, że tworząc każdy kolejny kalendarz trójdzielny ze zdjęciem, dbamy o jak największą indywidualność. Chcemy, aby nasze produkty mocno się różniły i zarazem spełniały oczekiwania zamawiających. Nie powielamy projektów!
/images/ikony/04.svg
DOBRZE OPRACOWANA STRUKTURA KALENDARZA
Intensywnie pracujemy nad każdym projektem. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby powstały kalendarz trójdzielny współgrał z wizerunkiem firmy, aby też spełniał oczekiwania klienta. Starannie obmyślamy całą strukturę kalendarza. Tworzymy ciekawą szatę graficzną, aby produkt przyciągał uwagę i zarazem stanowił skuteczną reklamę.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka