Kalendarze trójdzielne 2021

/images/ikony/trojdzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
TRÓJDZIELNY 2021 O TRADYCYJNYM WYKONANIUW naszej ofercie dużą popularnością cieszy się kalendarz trójdzielny. To tradycyjny terminarz z trzema oddzielnymi kalendariami. Przydaje się nie tylko w biurze, ale i w domu. W celu zadowolenia naszych klientów oferujemy im czytelne kalendarium i starannie opracowaną grafikę reklamową, w wyniku czego powstaje estetyczny i bardzo profesjonalny kalendarz do powieszenia na ścianie. Dobrze wykonane kalendarze trójdzielne mają to do siebie, iż na ich sporej powierzchni można zamieścić logo firmy i inną grafikę, mogą to być nawet zdjęcia. W ostatnim czasie mamy dużo zamówień na kalendarz trójdzielny ze zdjęciem. Te projektujemy najczęściej. Mamy w tym bogate doświadczenie, więc radzimy sobie z takimi zamówieniami bez najmniejszych problemów. Jeżeli jesteś ciekaw, co możemy Ci zaoferować, sprawdź nasze wcześniejsze realizacje.

Możemy zrealizować kalendarz trójdzielny na rok 2021 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze trójdzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg

KALENDARZE TRÓJDZIELNE Z WIELOMA FUNKCJAMI

Tak naprawdę ścienny kalendarz trójdzielny z logo to nie tylko reklama, to również praktyczny gadżet. Pozwala sprawdzać datę, planować poszczególne tygodnie i całe miesiące. Ponadto może być traktowany, jako nowoczesny upominek dla klientów. Wiadomo jednak, że kalendarze trójdzielne ze zdjęciem to głównie skuteczne narzędzie reklamowe.

/images/ikony/02.svg
MOŻLIWOŚĆ ZAGOSPODAROWANIA DUŻEJ POWIERZCHNI
Profesjonalne kalendarze trójdzielne mogą zawierać w swej główce zdjęcia lub nawet kilka zdjęć. Jest to dość duża powierzchnia i można wykorzystać ją praktycznie w całości. Tym sposobem kalendarz staje się skuteczną reklamą.
/images/ikony/03.svg
PROJEKT ZAWSZE TWORZONY INDYWIDUALNIE
Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, a to oznacza, że tworząc każdy kolejny kalendarz trójdzielny ze zdjęciem, dbamy o jak największą indywidualność. Chcemy, aby nasze produkty mocno się różniły i zarazem spełniały oczekiwania zamawiających. Nie powielamy projektów!
/images/ikony/04.svg
DOBRZE OPRACOWANA STRUKTURA KALENDARZA
Intensywnie pracujemy nad każdym projektem. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby powstały kalendarz trójdzielny współgrał z wizerunkiem firmy, aby też spełniał oczekiwania klienta. Starannie obmyślamy całą strukturę kalendarza. Tworzymy ciekawą szatę graficzną, aby produkt przyciągał uwagę i zarazem stanowił skuteczną reklamę.
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Każdy, kto chce zamówić kalendarze firmowe ścienne zwykle rozgląda się za najlepszą ofertą. Wówczas na myśl przychodzą różne pytania. Na najczęściej zadawane odpowiadamy poniżej. Wszystkim, którzy mają inne wątpliwości i chcieliby się czegoś dowiedzieć, chętnie odpowiemy w czasie kontaktu.

Projekt kalendarza wykonujecie samodzielnie, czy trzeba dostarczyć gotowy?
Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi. Wśród nich jest także projekt. Samodzielnie projektujemy ścienny kalendarz trójdzielny, ale pod wskazówki klienta, czyli zgodnie z jego oczekiwaniami. Zatrudniamy najlepszych grafików, którzy tworzą profesjonalny, dopracowany w szczegółach projekt. Na jego podstawie wykonujemy kalendarze, które wyróżniają się oryginalnym i wyjątkowym wyglądem.

Czy jest szansa na wykonanie kalendarza z indywidualnym kalendarium?

Wielu naszych klientów zamawia kalendarze firmowe ze standardowym kalendarium. Jednak, jeżeli ktoś ma specjalnie życzenie, to nie ma najmniejszego problemu. Jak najbardziej, realizujemy też kalendarze z indywidualnym kalendarium. W naszych projektach możemy zastosować nietypową typografię, inną kompozycję kalendarium, czy kolorystykę bardziej dopasowaną do wizerunku firmy. W naszej ofercie zainteresowani znajdą nawet kalendarz trójdzielny z zegarem.

Mam już projekt kalendarza – czy mogę go dostarczyć?

Istnieje taka możliwość. Trzeba jednak pamiętać o tym, że gotowy już projekt kalendarza musi być wykonany według naszych wytycznych. Mamy specjalne szablony. Zdjęcia zamieszczone w projekcie powinny być dobrej jakości. Po zweryfikowaniu poprawności wykonanego projektu kalendarza, kierujemy go na produkcję.

Zdjęcia do kalendarza trójdzielnego musimy dostarczyć, czy posiadacie gotowe?

Przez lata zgromadziliśmy pokaźny zbiór fotografii z różnej tematyki. Akurat kalendarz trójdzielny ze zdjęciami jest często zamawianym produktem. W celu wykonania tego kalendarza najczęściej wykorzystujemy własne, odpowiednio wykonane zdjęcia. Jednak, jeżeli klient ma takie życzenie, możemy wykorzystać jego fotografie. To kwestia ustalenia szczegółów.
Ile będę czekać na zamówienie?
Termin wykonania kalendarza trójdzielnego ściennego to 5-10 dni roboczych. Wiadomo jednak, że może być uzależniony od indywidualnych oczekiwań klienta, czyli od projektu. W czasie, w którym mamy najwięcej zamówień, czas ten może się wydłużyć. Jednak o wszystkim na bieżąco informujemy klientów.
Otrzymam tylko jeden projekt kalendarza, czy więcej?
Klient zamawiając u nas kalendarz firmowy, zwykle otrzymuje 2 -3 projekty. Do tego zapewniamy 2 tury zmian i korekt klienta. W pierwszej kolejności projektujemy tylko część górną kalendarza z elementami graficznymi. Dopiero, kiedy klient zaakceptuje projekt graficzny, przechodzimy do wykonania całości.

Od dawna projektujecie kalendarze trójdzielne – macie doświadczenie w tym zakresie?

Projektowaniem i tworzeniem kalendarzy firmowych trójdzielnych, jak i zresztą pozostałych tego typu produktów, zajmujemy się od blisko 20 lat. Mamy nie tylko doświadczenie, ale też wiedzę, dzięki czemu tworzymy profesjonalne, wysokiej jakości i wyróżniające się na rynku kalendarze trójdzielne reklamowe.

Czy oferujecie kalendarze trójdzielne z zegarem?

Tak. Kalendarz ścienny może posiadać zegar. Takie kalendarze trójdzielne z zegarem wykonujemy z użyciem wysokiej jakości mechanizmów zegarowych. Dzięki temu nie tylko dobrze się prezentuje, ale też, jako zegar, działa niezawodnie. W tym wypadku musimy przyłożyć się do wykonania tego produktu. Każdy element takiego kalendarza musi współgrać z całością.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2021?

Znudził Ci się dotychczasowy kalendarz trójdzielny? Szukasz pomysłu na nowy? Zależy Ci na tym, aby tanie kalendarze były zarazem profesjonalne i trafiające do odbiorców? Skorzystaj z naszych usług. Oferujemy profesjonalne indywidualne kalendarze trójdzielne ze zdjęciem i logo dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Tworząc tego typu produkty stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania i atrakcyjne ceny. Wbrew pozorom jesteśmy w stanie wszystko to połączyć. Jeżeli chcesz, aby twój kalendarz z logo miał określony kształt, specjalne kalendarium, konkretną szatę graficzną i mnóstwo innych elementów, koniecznie zgłoś się do nas. Wykonujemy oryginalne kalendarze reklamowe na zamówienie.

Kalendarze trójdzielne 2021 dla firm – indywidualne wykonanie

Wybór artkułów firmowych jest bardzo duży, ale to właśnie kalendarze trójdzielne z logo cieszą się największą popularnością. Nic w tym dziwnego, ich format i sposób opracowania sprzyja reklamowaniu usług i produktów danej firmy. To duża przestrzeń, który umożliwia zastosowanie reklamy w różnych jego częściach. Reklama zaś może być różnorodna. Zwykle stosuje się zdjęcia i hasła – treść. Grafikę reklamową można opracować z użyciem zdjęć przekazanych przez zamawiającego, jak również z gotowych, pochodzących z archiwum. Odpowiednie opracowanie szaty plastycznej ściennego kalendarza gwarantuje skuteczną, atrakcyjną wizualnie reklamę. Gadżet ten jest więc świetnym pomysłem na prezent dla klientów, pracowników i kontrahentów.
strzalka wciecie

Nowoczesny kalendarz trójdzielny na rok 2021 – skuteczna reklama

Biurowy kalendarz trójdzielny ze zdjęciem to bardzo popularny przedmiot, który może służyć w szerokim zakresie, a przede wszystkim, jako całoroczna reklama. Nic w takim razie dziwnego w tym, że wielu przedsiębiorców decyduje się na ten dobry wybór. Trzeba przyznać, że powierzchnia, jaką można wykorzystać pod reklamę, jest w tym przypadku całkiem duża. Profesjonalnie wykonany i zaprojektowany kalendarz 2021 trójdzielny z logo firmy to przedmiot, który może prezentować zdjęcia związane z przedsiębiorstwem, hasła reklamowe, a także inne elementy ściśle kojarzące się z jej ofertą firmy. Warto więc zadbać o to, aby ścienny kalendarz został zaprojektowany w zgodzie z obowiązującymi technikami i trendami wizualnymi. Co prawda wielu narzeka na czas oczekiwania na dany produkt, ale uzyskany efekt może być w pełni zadowalający. Dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i zlecić wykonanie tego wyrobu profesjonalistom. Aktualnie producent kalendarzy trójdzielnych z promocyjnymi zdjęciami ma szerokie możliwości w zakresie tworzenia tego rodzaju gadżetów. Zatrudnia grafika, posiada też profesjonalny sprzęt do realizacji zleceń. Wszystko to sprawia, że tworzy profesjonalne kalendarze ze skuteczną reklamą działającą przez cały rok 2021 i dłużej. Organizery te są na tyle atrakcyjne, iż świetnie pasują na prezent praktycznie dla każdego. Mogą zawisnąć w biurze w zasadzie każdej firmy, nie tylko tej dużej.

strzalka wciecie

Jak kalendarz trójdzielny ze zdjęciem wpływa na promocję firmy?

Nie od dziś mówi się, że dopasowany kalendarz trójdzielny jest bardzo dobrym, bo skutecznym narzędziem reklamowym. Trzeba przyznać, że tak faktycznie jest. Produkt ten ma całkiem dużą powierzchnię, którą można spokojnie zagospodarować w tym konkretnym celu promocyjnym. Ciekawą opcją dla firmy są firmowe kalendarze trójdzielne z zegarem, ponieważ te mogą służyć nawet dłużej niż tylko rok – 365 dni. Wręcz trudno oderwać od nich wzrok, a tym bardziej wyrzucić, bo w końcu kto nie chciałby za darmo, dobrze działającego zegara. Profesjonalnie opracowany kalendarz na rok 2021 ze starannie dobraną grafiką firmową to przedmiot, który można powiesić w biurze, a nawet w domu. Dlatego przedsiębiorcy zamawiają go z myślą o obdarowywaniu nim klientów, pracowników i kontrahentów, a także o tym, aby powiesić go w swoich biurach. To bardzo nowoczesny sposób reklamowania firmy. Korzystnie wpływa na jej dobry wizerunek. Jest postrzegany niezwykle pozytywnie. Dlatego warto wykonać go z należytą starannością, w zgodzie z obowiązującymi trendami. Co najważniejsze, cena kalendarzy nie jest wysoka. Zamawiając ich większą ilość, ta staje się automatycznie jeszcze atrakcyjniejsza – ekonomiczna cena. Tak więc i to sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na złożenie zamówienia na kalendarze 2021 trójdzielne ze zdjęciem czy z zegarem, z indywidualnie opracowaną grafiką.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod