Producent kalendarzy

Producent kalendarzy

Oferujemy kalendarze „szyte na miarę”Nie tylko wsłuchujemy się w oczekiwania klientów, ale też potrafimy je spełniać, a w razie potrzeby doradzić.

Tworzeniem kalendarzy reklamowych zajmujemy się od blisko 25 lat. Dbamy o swój rozwój, cały czas podnosimy kwalifikacje, podążamy za modą. Każdy nowy projekt, który realizujemy traktujemy nie tylko, jako wyzwanie, ale też możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i kompetentnych ludzi, który angażują się w swoją pracę tak bardzo, jak tylko jest to możliwe. Najwyższy poziom obsługi i dobra jakość wyrobów to główne priorytety firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu oryginalnych kalendarzy firmowych. Proponujemy kalendarze trójdzielne, plakatowe, biurkowe i książkowe. Dostarczamy kalendarze, które są jednocześnie doskonałym gadżetem reklamowym, idealnym upominkiem dla klientów. Nasze wyroby budują wizerunek firmy, są modne i funkcjonalne.

Indywidualność w biznesie to podstawa. Tworząc każdy kolejny projekt kalendarza dążymy do tego, aby powstająca grafika była indywidualna i nowoczesna.

 

Każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualny projekt. To wpływa na oryginalność i niepowtarzalność tworzonych kalendarzy. W produkcji kładziemy nacisk na oczekiwania klienta i kierujemy się obowiązującymi trendami.

 

profesjonalne-kalendarze-dla-firm.jpg

SKUTECZNA PRODUKCJA KALENDARZY...

Jako solidny producent kalendarzy, możesz liczyć na kompleksową produkcje kalendarzy reklamowych, na którą składa się doradztwo, projektowanie graficzne, druk kalendarza oraz dostarczenie gotowego produktu. Ponadto dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które często przydaje się przy tworzeniu i produkcji kalendarzy reklamowych dla firm.

Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka