Zapytanie ofertowe

Aby spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania, musisz w pierwszej kolejności odpowiedzieć na poniższe pytania. Na ich podstawie będziemy mogli zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie.
Image
ZAPYTAJ O KALENDARZ DLA FIRMY
strzałeczka
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Dane kontaktowe
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nawę firmy
Nieprawidłowe dane
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Zaznacz pole
Nie zaznaczono pola
Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

Potrzebujesz kalendarza dla firmy?

Oryginalne i nowoczesne kalendarze reklamowe dla firm tworzymy od kilkunastu lat. Mamy nie tylko doświadczenie, ale też profesjonalny sprzęt, który nam to umożliwia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, a następnie wykonać każdy terminarz, bez względu na jego formę i sposób wykończenia. Sprzedaliśmy już niejeden kalendarz trójdzielny, czy kalendarz książkowy, ale równie dużą popularnością cieszą się pozostałe nasze wyroby.

O co zwykle pytają klienci?

Wielu naszych klientów zamawiając kalendarz reklamowy ma różne pytania dotyczące tego produktu. Pytają właściwie nie tylko o cenę. Z uwagi na to, że wiele pytań wciąż się powtarza, a są istotne, opracowaliśmy odpowiedzi. Jeżeli zaś wciąż czegoś nie wiesz, zapraszamy do kontaktu.

Ile kosztuje kalendarz trójdzielny?

Na cenę kalendarza trójdzielnego wpływa wiele czynników jak – wielkość, uszlachetnienie, indywidualizacja, jakość zastosowanych materiałów poligraficznych. Zazwyczaj każdy kalendarz trójdzielny ścienny, czy po prostu kalendarz firmowy wyceniamy indywidualnie.

Ile kosztuje kalendarz plakatowy?

Kalendarz plakatowy biorąc pod uwagę jego wycenę, właściwie niczym nie różni się od pozostałych produktów reklamowych. Na cenę wpływa standardowo format oraz ilość egzemplarzy. Kształtują ją również zastosowane materiały i uszlachetnienia. Ostatecznej wyceny dokonujemy indywidualnie, w czasie rozmowy z klientem.

Macie w ofercie tanie kalendarze ze zdjęciami?

Tworząc każdy kolejny kalendarz firmowy dbamy o jego wysoką jakość, by dobrze wyglądał i był skuteczną reklamą przez cały rok. Jeżeli zaś klient ma ograniczony budżet, ale mimo to bardzo potrzebuje kalendarze ze zdjęciami, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć dla niego produkt, jakiego oczekuje. Wówczas stosujemy tańsze materiały.
Czy macie w ofercie tanie kalendarze firmowe?
Zawsze dążymy do tego, aby nasze wyroby mieściły się w budżecie, jakim dysponuje klient. Pragniemy jednak podkreślić, że tanie nie zawsze oznacza dobre. Chodzi nam mianowicie o to, że tanie kalendarze jesteśmy zmuszeni wykonywać z tanich i słabszej jakości materiałów. Tak powstały kalendarz firmowy nie zawsze dobrze wygląda, a często nawet nie stanowi skutecznej, czy oczekiwanej reklamy.

Czy istnieje możliwość negocjowania ceny?

Wszystkie zlecenia wyceniamy w sposób dobrze przemyślany, dlatego uważamy, że nasze propozycje cenowe są adekwatne do oferowanej jakości i wykonania kalendarzy. Jeżeli jednak klient nie zgadza się z naszą wyceną, jesteśmy skłonni podjąć negocjacje na zasadzie szukania optymalizacji czynników mających wpływ na końcową cenę organizera.

Chcę zamówić kalendarz jednodzielny. Ile będzie kosztował?

Wielu naszych klientów wpisuje do wyszukiwarki hasło kalendarz jednodzielny cena i myśli, że zorientuje się, ile produkt kosztuje. Otóż każda firma ma swój cennik, a często poszczególne zlecenia wycenia indywidualnie. Tak właśnie robimy. Cena zależy od wielkości, sposobu wykonania, zastosowanych uszlachetnień i ilości kalendarzy. Tak więc każdy organizer – produkt reklamowy jest wyceniany dla klienta.

Posiadacie gotowy cennik na kalendarz trójdzielny?

Każdy kalendarz trójdzielny do biura lub inny tani kalendarz ścienny czymś się różni. Jego wygląd, czy samo wykonanie zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Dlatego nie mamy sztywnego cennika, gdyż ceny cały czas się zmieniają. Klient przedstawia nam swoje oczekiwania, ustalamy szczegóły, a następnie wyceniamy zamówienie.
Czy w Waszej ofercie znajdę kalendarze wykonywane na indywidualne zamówienie?
Najwięcej zamówień mamy właśnie na indywidualne kalendarze firmowe. Zabierając się za produkcję tych gadżetów reklamowych, ustalamy szczegóły z klientem, tak by spełnić wszystkie jego oczekiwania, co do rodzaju kalendarza, jego wielkości, grafiki i pozostałych detali. Tworząc każdy kolejny kalendarz firmowy, każde zamówienie, dążymy do tego, aby nasze wyroby wyróżniały się na tle konkurencyjnych produktów.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka