Kalendarz biurkowy leżący 2025

/images/ikony/lezace.svg

KALENDARZE NA BIURKO LEŻĄCE
NA 2025 TO DOSKONAŁY ORGANIZERProponujemy kalendarze biurowe leżące typu planet. To doskonały firmowy organizer, popularnie zwany też biuwarem.  Każdy nasz kalendarz na biuro jest połączeniem estetyki i funkcjonalności. Dlatego nie tylko się przydaje, ale też zdobi biuro. Oferujemy kalendarze w dużym formacie, co oznacza, że powierzchnia reklamowa jest równie pokaźnych wymiarów. Dzięki temu możemy wykonać indywidualny projekt grafiki reklamowej. Na tego typu kalendarzu jesteśmy w stanie pomieścić notatnik (kilkadziesiąt specjalnie zaprojektowanych kart) i kalendarium (12 miesięcy). Nasze kalendarze są praktycznym i ładnym gadżetem reklamowym.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2025 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2025

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 47 x 32 cm
Materiał: papier offsetowy 90g plus tekturka
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Objętość: 40 lub 52 karty

Kalendarze na biurko

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
PRZEMYŚLANY PROJEKT
Zawartość kalendarza biurowego leżącego jest zawsze przemyślana. Dbamy o to, aby każdy jego element dobrze komponował się z resztą i kalendarz, jako skuteczne narzędzie marketingowe w całości doskonale się prezentowało
NARZĘDZIE MARKETINGOWE I REKLAMA W JEDNYM

NARZĘDZIE MARKETINGOWE I REKLAMA W JEDNYM

Kalendarz na biuro to nie tylko gadżet reklamowy, który skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów. To również ciekawy i zarazem bardzo praktyczny upominek. Pełni funkcję informacyjną, ale też może być ciekawą, niezbyt nachalną reklamą
/images/ikony/03.svg
NIE TYLKO ESTETYCZNE, ALE TEŻ SOLIDNE I TRWAŁE
Każdy nasz produkt musi być solidny i estetyczny. To dlatego produkując organizer biurowy leżący, dbamy o jak najwyższą jakość wykonania. Starannie dobieramy elementy wykończeniowe, aby tym sposobem oferować klientom kalendarze biurowe znacznie wyróżniające się na tle konkurencyjnych wyrobów
KALENDARZ I REKLAMA W JEDNYM

KALENDARZ I REKLAMA W JEDNYM

Każdy nasz firmowy kalendarz biurowy typu biuwar jest tworzony w taki sposób, aby wyróżniał się swoim wyglądem i stanowił estetyczny gadżet. Ponadto dbamy o to, by nasze wyroby były skuteczną reklamą. Wybierając nasz kalendarz biurowy masz reklamę przez cały rok
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Chcesz, aby jakaś firma wykonała dla Ciebie biurkowy leżący kalendarz? Masz w związku z tym zleceniem konkretne pytania? Zadaj je nam, a z chęcią odpowiemy. Poniżej znajdziesz też najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Zajmujecie się projektowaniem kalendarzy biurkowych typu planer?

Jak najbardziej, możemy wykonać projekt. Dla nad kalendarz biurkowy leżący typu planer to nic skomplikowanego. Tworzymy takie produkty od wielu lat. Mamy mnóstwo pomysłów na ich wykonanie i wykończenie. Mamy stałych dostawców dobrej jakości materiałów. Nasze kalendarze są wyjątkowe, bo angażujemy się w to, co robimy.
Jak długo będę czekać na gotowy kalendarz?
Standardowy czas oczekiwania to 4-6 dni robocze, ale to może się zmienić. Zależy, ile mamy pracy. W czasie wielu zamówień termin realizacji może przedłużyć się o kilka dni. Wszystko jednak ustalamy z klientem i wszelkie ewentualne opóźnienia są mu dobrze znane.

Jak przebiega pakowanie i dostawa kalendarza biurkowego leżącego?

Zawsze pakujemy nasze wyroby i dostarczamy w taki sposób, aby nie uległy zniszczeniu. Tak więc kalendarz biurkowy leżący pakujemy w karton. Jeżeli klient składa duże zamówienie, kalendarze biuwary pakujemy na paletę. Zwykle kierujemy się tu bezpieczeństwem i optymalizacją kosztów.
Macie gotowe fotografie do kalendarza biurkowego?
Mamy gotowe zdjęcia, które zwykle służą nam w czasie projektowania kalendarzy. Dlatego dzięki nim możemy wykonać naprawdę ładny kalendarz biurkowy typu planer. Oczywiście, jeżeli klient sobie życzy, możemy wykorzystać jego zdjęcia. Wystarczy, że są odpowiedniej jakości.
Otrzymam jeden projekt kalendarza, dwa czy więcej?
Standardowa ilość projektów wykonanych dla jednego kalendarza to 2-3. Z uwagi na to, że jesteśmy elastyczni i zależy nam na zadowoleniu klienta, w granicach rozsądku jesteśmy w stanie dokonać kilku drobnych, dodatkowych poprawek. Wszystko jest do ustalenia.
Jeśli mam własny projekt kalendarza, to mogę go dostarczyć, czy nie?
Każdy, kto ma gotowy projekt terminarza, może go nam dostarczyć. Już nie raz wykonywaliśmy firmowy planer leżący na podstawie projektu przekazanego przez klienta. Trzeba tylko pamiętać, że mamy swoje wytyczne i szablon. Na ich podstawie należy wykonać projekt. To wpływa na jakość i efekt końcowy produktu.

Oferujecie projektowanie i druk kalendarzy?

Oferujemy klientom kompleksowe usługi. To oznacza, że zarówno projektujemy, jak i drukujemy kalendarze. Mamy grafików, którzy zajmują się projektowaniem według uwag i sugestii klienta. Na produkcji zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy zajmują się wykonaniem, realizacją zaakceptowanego projektu.
Długo projektujecie kalendarze biurkowe – co możecie powiedzieć o swoim doświadczeniu?
Projektujemy i tworzymy kalendarze od około 25 lat. Mamy bogate doświadczenie, stale się uczymy i podążamy za zmieniającymi się trendami. Zawsze wykorzystujemy dobrej jakości materiały. Każdy nasz kalendarz planer leżący to kalendarz, który wyróżnia się grafiką.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka