Kalendarze jednodzielne 2021

/images/ikony/dwudzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
JEDNODZIELNY 2021 NOWOCZESNY, EKONOMICZNYKalendarz ścienny jednodzielny bądź też do wyboru dwudzielny z jednoczęściowym stylowo wykończonym i przede wszystkim czytelnym kalendarium. W tym właśnie miejscu można zamieścić wedle uznania – tylko jeden miesiąc lub trzy miesiące. Jednodzielne kalendarium świetnie komponuje się z indywidualnym designem kalendarza firmowego. Wśród kalendarzy największą popularnością cieszą się te, które przybierają formę kalendarza jednodzielnego, dzięki czemu w ten właśnie sposób można zyskać wolne miejsce idealne pod reklamę. To automatycznie wpływa na znacznie większe możliwości w zakresie projektowania. Ponadto pozwala to w sposób oryginalny i ciekawy dopasować fotografie. Tym sposobem zwiększają się nasze możliwości w obszarze produkcji kalendarza. Możemy wykazać się swoją kreatywnością.

W górnej części kalendarza znajduje się grafika kalendarza reklamowa. Z uwagi na to, że zajmuje większą jego część, powierzchnia ta jest doskonałym miejscem na zamieszczenie zdjęć. Logo oraz dane o firmie znajdują się na dole.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2021 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz dwudzielny 2021

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Główka
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Podkład
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze jednodzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
ZAGOSPODAROWANIE CAŁEJ POWIERZCHNI
Projekt kalendarza jednodzielnego umożliwia całościowe i kompletne wykorzystanie powierzchni terminarza w celu oryginalnego i pomysłowego przedstawienia zdjęcia, wykonania chwytliwej reklamy i zaprezentowania oferty firmy.
PRAKTYCZNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

PRAKTYCZNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

Nie od dziś wiadomo, że ścienny kalendarz jednodzielny to nowoczesna i modna forma terminarza ściennego. Pełni wiele funkcji. Kalendarz ten nie tylko sprawuje rolę informacyjno-promocyjną, to przecież też świetny i całkiem przydatny upominek.
/images/ikony/02.svg
WYKONANIE PIERWSZA KLASA
Bez względu na to, czy proponujemy klientowi kalendarz jednodzielny, dwudzielny, czy trójdzielny, zawsze dbamy o wysoką jakość wykonania. Wszystkie nasze produkty wykonujemy z najlepszych, starannie dobranych materiałów. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasze kalendarze jednodzielne i pozostałe robiły jak największe wrażenie.
/images/ikony/04.svg
JEDEN KALENDARZ, A PEŁNI TRZY FUNKCJE
Każdy nasz kalendarz jednodzielny, dwudzielny, czy trójdzielny pełni aż trzy funkcje. Jest przede wszystkim praktycznym gadżetem. Ponadto z jednej strony informuje, z drugiej zaś reklamuje, a to już są dwie kolejne funkcje naszych wyrobów. Takie są kalendarze ścienne dla firm, które wykonujemy.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe jednodzielne, dwudzielne 2021 zaprojektowane dla naszych klientów

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Każdy klient zanim złoży zamówienie na kalendarz jednodzielny, czy dwudzielny, ma wiele pytań. To nieuniknione. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz poniżej. Jeżeli masz jakieś inne, zapraszamy do kontaktu.

Zajmujecie się projektowaniem kalendarza jednodzielnego?

Wielu klientów przychodzi do nas z konkretnymi oczekiwaniami, ale bez gotowego projektu. To normalnie, nie wszyscy potrafią się tym zająć. My mamy doświadczonych grafików, więc taki projekt wykonujemy sprawnie, profesjonalnie i zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Mamy duży wybór gotowych fotografii, więc bez problemu znajdziemy coś dla każdego.

Macie gotowe już fotografie do kalendarza?

Mamy bogate archiwum fotografii. Są to zdjęcia dosłownie z każdej tematyki. Wybór jest duży i atrakcyjny. Bez problemu dopasujemy zdjęcia do projektów naszych klientów. Tworząc kalendarz jednodzielny, dwudzielny a właściwie jego projekt, czasem wykorzystujemy zdjęcia klienta, jeżeli taka jest potrzeba.

Jak jest z terminami realizacji – ile będę czekać na wykonanie kalendarza?

Czas realizacji zlecenia to 5-10 dni roboczych. W szczycie sezonu kalendarze jednodzielne, a także dwudzielne, czterodzielne i pozostałe wykonujemy dłużej. Zawsze termin realizacji każdego zamówienia ustalamy indywidualnie i już na początku informujemy o nim klienta.

W ilu egzemplarzach otrzymam projekt kalendarza jednodzielnego?

Najczęściej wykonujemy 2-3 projekty na ścienny kalendarz jednodzielny. Poza tym wprowadzamy 2 tury zmian i korekt klienta. Także po wykonaniu projektu klient ma prawo nanieść poprawki i wyrazić swoją opinię. Zwykle projektujemy go dwuetapowo – najpierw część z grafiką, później z kalendarium, czyli całość.

Można u Was zamówić kalendarz z indywidualnym kalendarium?

Najczęściej klienci zamawiają kalendarze ze standardowym kalendarium, ale istnieje możliwość wykonania go według wskazówek klienta. Dlatego oferujemy terminarze dwudzielne i czterodzielne z indywidualnym kalendarium. Cała grafika wraz z kolorystyką jest wówczas dopasowana do wizerunku firmy.
Jakim doświadczeniem dysponujecie w projektowaniu kalendarzy jednodzielnych?
Produkcją kalendarzy zajmujemy się od prawie 20 lat. Mamy własne studio projektowe. Uważnie śledzimy trendy, podążamy za modą. Tworzymy ciekawe i oryginalne projekty kalendarzy. Każdy nasz kalendarz ścienny dwudzielny czy jednodzielny wyróżnia się na tle konkurencyjnych wyrobów. Dostarczamy klientom profesjonalnie tworzone kalendarze reklamowe.
Mogę dostarczy swój projekt kalendarza jednodzielnego?
U nas klient jest najważniejszy, dlatego staramy się spełniać wszystkie oczekiwania. Jeżeli więc ktoś ma swój projekt kalendarza, wykonamy kalendarz w ten sposób. Musimy jednak podkreślić, że projekt powinien być wykonany według naszego szablonu, zgodnie z oczekiwaną przez nas jakością. Tylko wtedy kalendarz będzie dobrze się prezentował.
Potrzebuję kalendarz jednodzielny z główką trójwymiarową. Mogę taki u Was zamówić?
Do realizacji każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Firmowe kalendarze jednodzielne wykonujemy bardzo różnymi technikami. Bez problemu wykonamy kalendarz dwudzielny lub jednodzielny z główką trójwymiarową. Taki kalendarz wymaga specjalnego przygotowania, odpowiednich zdjęć, wyboru właściwej techniki druku. Mimo to jesteśmy w stanie wykonać taki kalendarz.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2021?

Chcesz kupić kalendarz ścienny, ale szukasz takiego, który różniłby się od tych dostępnych w sklepie? Masz na myśli kalendarz jednodzielny, dwudzielny, trójdzielny, a może duży, czterodzielny? Wykonamy kalendarz, jakiego potrzebujesz. Sam ustal, czy ma to być kalendarz dwudzielny, jednodzielny, czy większy. My zajmiemy się resztą. W naszej ofercie znajdziesz terminarze dzielone ze zdjęciem. Jeżeli zechcesz, wykonamy też kalendarz czterodzielny, dzięki czemu zyskasz dużo miejsca, by móc zapisywać plan na najbliższy czas. Z przyjemnością wykonamy terminarz czterodzielny ze zdjęciem lub też z inną grafiką, tak by nie tylko informował i reklamował ofertę firmy, ale też pełnił funkcję modnego gadżetu, oryginalnej dekoracji ściany. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod