Kalendarz jednodzielny 2024

/images/ikony/dwudzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
JEDNODZIELNY 2024 NOWOCZESNY, EKONOMICZNYKalendarz ścienny jednodzielny bądź też do wyboru dwudzielny z jednoczęściowym stylowo wykończonym i przede wszystkim czytelnym kalendarium. W tym właśnie miejscu można zamieścić wedle uznania – tylko jeden miesiąc lub trzy miesiące. Jednodzielne kalendarium świetnie komponuje się z indywidualnym designem kalendarza firmowego. Wśród kalendarzy największą popularnością cieszą się te, które przybierają formę kalendarza jednodzielnego, dzięki czemu w ten właśnie sposób można zyskać wolne miejsce idealne pod reklamę. To automatycznie wpływa na znacznie większe możliwości w zakresie projektowania. Ponadto pozwala to w sposób oryginalny i ciekawy dopasować fotografie. Tym sposobem zwiększają się nasze możliwości w obszarze produkcji kalendarza. Możemy wykazać się swoją kreatywnością.

W górnej części kalendarza znajduje się grafika kalendarza reklamowa. Z uwagi na to, że zajmuje większą jego część, powierzchnia ta jest doskonałym miejscem na zamieszczenie zdjęć. Logo oraz dane o firmie znajdują się na dole.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz dwudzielny 2024

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Główka
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Podkład
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze jednodzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
ZAGOSPODAROWANIE CAŁEJ POWIERZCHNI
Projekt kalendarza jednodzielnego umożliwia całościowe i kompletne wykorzystanie powierzchni terminarza w celu oryginalnego i pomysłowego przedstawienia zdjęcia, wykonania chwytliwej reklamy i zaprezentowania oferty firmy.
PRAKTYCZNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

PRAKTYCZNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

Nie od dziś wiadomo, że ścienny kalendarz jednodzielny to nowoczesna i modna forma terminarza ściennego. Pełni wiele funkcji. Kalendarz ten nie tylko sprawuje rolę informacyjno-promocyjną, to przecież też świetny i całkiem przydatny upominek.
/images/ikony/02.svg
WYKONANIE PIERWSZA KLASA
Bez względu na to, czy proponujemy klientowi kalendarz jednodzielny, dwudzielny, czy trójdzielny, zawsze dbamy o wysoką jakość wykonania. Wszystkie nasze produkty wykonujemy z najlepszych, starannie dobranych materiałów. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasze kalendarze jednodzielne i pozostałe robiły jak największe wrażenie.
/images/ikony/04.svg
JEDEN KALENDARZ, A PEŁNI TRZY FUNKCJE
Każdy nasz kalendarz jednodzielny, dwudzielny, czy trójdzielny pełni aż trzy funkcje. Jest przede wszystkim praktycznym gadżetem. Ponadto z jednej strony informuje, z drugiej zaś reklamuje, a to już są dwie kolejne funkcje naszych wyrobów. Takie są kalendarze ścienne dla firm, które wykonujemy.
PRZYKŁADOWE NASZE PRACE

Kalendarze reklamowe jednodzielne, dwudzielne 2024 zaprojektowane dla naszych klientów


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka