Projektowanie kalendarzy

Każdy projekt kalendarza wykonujemy z należytą starannością.

To dzięki temu jest taki wyjątkowy i cieszy przez cały rok.

Kalendarze firmowe to specyficzna forma reklamy, którą trzeba dopracować w najdrobniejszych szczegółach. Tak też czynimy. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasze wyroby były ciekawe, nie nudziły, a wręcz zachęcały do częstego spoglądania w ich kierunku.

Tak starannie wykonane z użyciem wysokiej jakości materiałów kalendarze firmowe są chętnie wieszane w gabinetach i biurach. Nic więc dziwnego, że taka forma reklamy jest naprawdę skuteczna.

projektowanie-kalendarzy-ksiazkowych-actinea.jpg
kalendarze projektowanie

Projektowanie kalendarzy firmowych jest jedną z najważniejszych czynności w procesie ich produkcji.

To od tego będzie zależało pierwsze wrażenie odbiorców, którzy spojrzą w kierunku tego gadżetu lub też nie. Dlatego staramy się, aby każdy kolejny projekt takiego kalendarza był dopracowany w szczegółach. Dbamy o to, by był nie tylko funkcjonalny (informacyjny), czy stanowił skuteczną reklamę, ale też, by doskonale się prezentował i poprzez projekt przyciągał spojrzenia każdego dnia, tak przez 365 dni w roku.

Pragniemy również podkreślić, że projektowanie kalendarza jest etapem niezwykle odpowiedzialnym.

To od projektu wszystko się zaczyna. Choć jest to etap bardzo kreatywny i twórczy, nie można jednak zapomnieć o oczekiwaniach klienta. Trzeba również pamiętać, że przekaz zawarty w zaprojektowanym kalendarzu powinien być czytelny i przejrzysty dla odbiorcy, bo tylko wtedy gadżet ten spełni swoje funkcje.

NASZ PROJEKT I WYKONANIE – WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY

Projektując kalendarz firmowy zawsze dbamy o zachowanie wizerunku firmy. Nie chcemy wprowadzać nowości na siłę, kiedy nie są potrzebne. Nasz projekt dostosowujemy do wizji klienta i jego oczekiwań względem tego produktu. Dbamy o to, aby produkowane przez nas kalendarze współgrały z tym, na co klient pracował przez lata, tworząc swoją firmę. Wszystkie nasze kalendarze firmowe pełnią ważną funkcję – sprawiają, że klient postrzega firmę w bardzo pozytywnej kreacji.
kalendarze-indywidualne-actinea.jpg
Stale kładziemy nacisk na rozwój osobisty i doskonalenie umiejętności w zakresie projektowania kalendarzy.

Uważnie śledzimy wciąż zmieniające się trendy. Chcemy, aby nasze kalendarze firmowe były nie tylko skuteczną reklamą, ale również modnym gadżetem. Cały czas poszerzamy ofertę. Tworzymy projekty kalendarzy trójdzielnych, plakatowych, biurkowych i wielu innych. Oferujemy klientom to, czego potrzebują i co jest aktualnie „na czasie”. Dzięki naszym umiejętnościom możemy wykonywać profesjonalne – proste i złożone – projekty graficzne kalendarzy.

Potrzebujesz kalendarza dla swojej firmy?

Kalendarze firmowe właściwie od wielu lat cieszą się popularnością i są określane mianem praktycznych gadżetów reklamowych. Jednak, by kalendarz reklamowy pełnił tę funkcję reklamy, musi być odpowiednio zaprojektowany, profesjonalnie wykonany. Projektowanie takich kalendarzy można wręcz przyrównać do sztuki. Jest to wbrew pozorom trudny etap, do którego trzeba zaangażować się w 100%. Takim właśnie podejściem się wyróżniamy. Nasze projekty kalendarzy trójdzielnych ściennych i pozostałych dostępnych w ofercie zachwycają i ujmują swym przekazem. Są po prostu nie tylko skuteczne w zakresie marketingu, ale i ładne.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Zanim ktokolwiek wykona kalendarz, musi go najpierw zaprojektować. Nasi klienci mają wiele pytań dotyczących projektu. Odpowiedzi na niektóre z nich możesz znaleźć poniżej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś zadał nam pytanie, na które odpowiemy z przyjemnością.

Od jak dawna projektujecie kalendarze?
W zakresie projektowania i produkcji kalendarzy działamy od dawna. Jesteśmy znani na rynku od blisko 25 lat. Projektujemy kalendarze i inne materiały reklamowe. Doskonale się na tym znamy, zatrudniamy najlepszych grafików. Mamy dobrze wyposażone studio graficzne. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencyjnych wyrobów.

Ile opcji – propozycji wykonania kalendarza dostanę?

Zazwyczaj wykonujemy 2-3 projekty kalendarza trójdzielnego. Może jednak zdarzyć się, że będzie trzeba wykonać więcej propozycji lub nanieść więcej poprawek. Wiele zależy od projektu i indywidualnych ustaleń z klientem. Zwykle ma możliwość wprowadzenia 2 tur zmian i poprawek na przesłanym przez nas projekcie.

Jak szybko otrzymam projekt kalendarza trójdzielnego?

Zawsze staramy się, aby zaakceptowany przez klienta projekt został szybko zrealizowany. Tak samo z projektem, możliwie najszybciej przekazujemy klientowi gotową propozycję kalendarza. Jednak czas wykonania projektu jest zależny od ilości elementów znajdujących się w kalendarzu, sposoby wykończenia, wykonania i oczekiwań klienta.

Czy projekt jest dodatkowo odpłatny?

W cenie wydruku kalendarza nie uwzględniamy kosztu projektu. Ten jest traktowany, jako oddzielna pozycja w wycenie. Warto podkreślić, że każdy projekt jest inny, a więc ceny są różne. Tego typu usługi wyceniamy indywidualnie, nie mamy sztywnego cennika.
Możecie za mnie wykonać zdjęcia do mojego kalendarza ściennego?
Właściwie to nie musimy tworzyć specjalnych zdjęć na potrzeby wykonania kalendarza, ponieważ mamy bogate archiwum gotowych fotografii z bardzo różnego zakresu tematycznego. Wszystkie zostały wykonane w najwyższej jakości, dzięki czemu nasze kalendarze są równie atrakcyjne i wysoce funkcjonalne.
Czy do wykonania kalendarza ściennego muszę mieć własne zdjęcia?
Nie ma takiej potrzeby, ponieważ posiadamy duży zbiór własnych zdjęć z szerokiego zakresu tematycznego. Mamy wysokiej jakości fotografie, które idealnie pasują do wszystkich kalendarzy ściennych. Klient sam może wybrać poszczególne fotografie. Z przyjemnością też doradzimy. Dzięki naszym zdjęciom kalendarze są skuteczną reklamą i ciekawą wizytówką firmy.
Oferujecie projekt okładki i wklejki do kalendarzy książkowych?
W tym zakresie mamy wieloletnie doświadczenie. Projektujemy okładki do kalendarza książkowego, a także inne, praktyczne elementy tego produktu. Możemy wykonać wklejki reklamowe, a także elementy, które współgrają z wizerunkiem firmy. Mamy w tym zakresie około 20-letnie doświadczenie, więc znamy się na rzeczy i z powodzeniem realizujemy wszystkie zamówienia.
Zajmujecie się projektowaniem całej linii kalendarzy?
Nasza firma na co dzień koncentruje się na projektowaniu wizerunku dla firmy, cały czas przy tym kierujemy się nieustannie zmieniająca się modą. Stworzenie całej linii kalendarzy to dla nas zadanie, które wykonamy z przyjemnością. Mamy studio projektowe, wyspecjalizowane urządzenia i doświadczonych ludzi.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka