NASZE REALIZACJE KALENDARZY

Kilkanaście lat pracy zaowocowało wieloma zrealizowanymi projektami reklamowych kalendarzy, sam zobacz i oceń…

kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne

kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne

Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe leżące

Kalendarze biurkowe leżące

Kalendarze książkowe - oprawa indywidualna

Kalendarze książkowe - oprawa indywidualna

Kalendarze książkowe - oprawa klasyczna

Kalendarze książkowe - oprawa klasyczna

Image is not available
Wzornik kolorów
Linijka
Filiżanka kawy
Zielony ołówek
Pomarańczowy ołówek
Kalendarze - ręka
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
Profesjonalny projekt kalendarza?
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Czy wykonujecie kalendarze na indywidualne zamówienie czy tylko wzory standardowe?

W naszej ofercie można znaleźć zarówno kalendarze standardowe, ale przede wszystkim nasza oferta to kalendarze indywidualne za zamówienie. Staramy się, aby terminarze naszych klientów wyróżniały się na tle konkurencji i proponujemy nieszablonowe rozwiązania na kalendarz na zamówienie.
Czy kalendarz trójdzielny może mieć indywidualny kształt?
Ciekawy kształt na kalendarz trójdzielny na pewno uczyni go bardziej atrakcyjnym w oczach klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne kalendarze trójdzielne na zamówienie. Mogą mieć nietypowy kształt, indywidualne kalendarium lub posiadać ciekawe uszlachetnienia, jak hotstamping, czy główka wydrukowana w technice trójwymiarowej.

Interesuje mnie kalendarz z własnym zdjęciem na zamówienie?

Firmowe kalendarz na zamówienie możemy wykonać w oparciu o materiał dostarczony przez klienta, np. zdjęcie ideowe lub zdjęcie produktu, jak również projekt kalendarza  ze zdjęciem możemy zrealizować korzystając z naszego archiwum fotografii. Możemy również wykonać zdjęcia do kalendarza, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Jaki jest czas realizacji na kalendarze na zamówienie?
Kalendarze na zamówienie mają nieznacznie dłuższy termin realizacji niż standardowe produkty. Czas realizacji na kalendarz książkowy na zamówienie to okres 4-6 tygodni, natomiast kalendarz trójdzielny jesteśmy w stanie wykonać w czasie do 10 dni. Wskazane terminy mogą delikatnie się różnić w sezonie kalendarzowym w związku z obłożeniem.
Czy wykonujecie kalendarz książkowy ze zdjęciami w środku?
Przyjmujemy zamówienia na kalendarz książkowy z wklejkami w środku, na których będą umieszczone zdjęcia klienta. Kolorowe wklejki ze zdjęciami mogą być jednostronnie lub obustronnie zadrukowane. Kalendarze dla firm ze zdjęciami są coraz częściej zamawianym produktem.

Chciałbym wykonać kalendarz książkowy wg mojego projektu, czy wykonacie takie zamówienie?

Podejmujemy się realizacji niestandardowych i nieszablonowych projektów kalendarzy, zarówno wg własnego projektu jak i projektów dostarczonych przez klientów. Kalendarze ścienne trójdzielne na zamówienie wg dostarczonego projektu są wyceniane indywidualnie.

Jaka jest cena kalendarza trójdzielnego za zamówienie?

Reklamowe kalendarze na zamówienie za każdym razem wyceniamy indywidualnie po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienia. Dużym czynnikiem, który ma wpływ na cenę jednostkową kalendarza ściennego jest ilość. Czym większa ilość wydrukowanych kalendarzy firmowych tym cena jednostkowa będzie kształtowała się korzystniej.
Jaki jest czas wykonania projektu kalendarza trójdzielnego?
Czas wykonania projektu na kalendarz trójdzielny nie przekracza zwykle 4-7 dni roboczych. Po zebraniu informacji w formie briefu od klienta, jakie są jego oczekiwania co do projektu, zaczynamy proces projektowania kalendarza ściennego na zamówienie, po czym prezentujemy 2-3 projekty do akceptacji, ewentualnie do wprowadzenia uwag i zmian klienta.

NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka