Portfolio - kalendarze biurkowe leżące

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Przed wybraniem firmy do realizacji ściennego firmowego kalendarza pojawiają się liczne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz wyjaśnienie w poniższym tekście. Natomiast jeśli zabraknie odpowiedzi to prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Interesuje mnie podkładka na biurko, jaki czas realizacji?

Termin realizacji na kalendarz na biurko leżący to czas 5-8 dni roboczych od daty akceptacji projektu do druku. Czas ten oczywiście jest elastyczny, może być krótszy, ale niestety produkcja może również się wydłużyć w samym środku sezonu kalendarzowego.
Jaka jest minimalna ilość zamówienia na kalendarz leżący na biurko?
Kalendarz na biurko typu podkładka – firmowy planer drukujemy już od 25 szt.  Jednak cena przy takiej ilości na ten kalendarz biurkowy leżący będzie bardzo wysoka w porównaniu z ilością 100 czy 200 szt., jest to związane z techniką druku offsetowego, która jest stosowana przy druku tych kalendarzy dla firm.

Czy wykonujecie projekty na kalendarz na biurko leżący?

Jesteśmy studiem projektowym z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu kalendarzy na biurko. Mamy za sobą tysiące zrealizowanych prac dla różnych branży i marek. Tak więc projekt na kalendarz na biurko nie jest dla nas problemem. Każda praca dla naszego studia jest ciekawym i inspirującym wyzwaniem.
W jakich formatach występuje kalendarz leżący na biurko?
Nasza oferta w zakresie kalendarzy biurowych typu planer jest dość bogata. Terminarz leżący na biurko występuje w formatach A3 czy A2. Najczęściej zamawiane formaty to te mniejsze a3, b3. Jeśli zależy klientowi na indywidualnym formacie i kształcie na kalendarz planer to również jesteśmy w stanie wykonana takie indywidualne zamówienie.
Ile projektów kalendarza leżącego otrzymam?
Zazwyczaj przygotowujemy 2-3 projekty kalendarza typu podkładka na biurko do akceptacji. Klient wybiera końcowy projekt na kalendarz na biurko, do którego może wprowadzić swoje uwagi, poprawki. Tak przygotowany kalendarz przekazujemy do druku, a następnie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej do klienta.

Interesuje mnie kalendarz biurkowy z własnym zdjęciem.

Kalendarz leżący biurkowy potocznie zwany planer zazwyczaj wykonujemy pod indywidualne zamówienia, z oryginalną grafika reklamową. Taki kalendarz można wykonać również z własnym zdjęciem. Nasi graficy sprawdzą jakość zdjęcia, które ma być użyte oraz zaproponują optymalne jego umieszczenie na terminarzu.
Proszę o podanie optymalnego formatu na kalendarz planer?
Optymalizacja miejsca do pracy do minimum powoduje, że na naszym biurku jest coraz mniej miejsca. Dlatego klienci wybierają kalendarz leżący na biurko w małych formatach, może to być format B3 albo A3. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby ten kalendarz planer był innego większego formatu.

W jaki sposób wysyłacie kalendarze biurkowe?

Kalendarz leżący na biurko - podkładka wysyłamy w zależności od zamówionej ilości oraz wielkości kalendarza. Duże ilości i formaty wysyłamy na palecie odpowiednio zabezpieczone. Formaty mniejsze pakujemy w specjalnie do tego przygotowane kartony. Staramy się maksymalnie zabezpieczać nasze przesyłki z biurkowymi kalendarzami przed uszkodzeniami mechanicznymi.


NAPISZ DO NAS
kopertka
POPROŚ O KONTAKT
słuchawka
actinea logo

Masz pytanie?

kopertkaBlack

Czekamy na Twoją wiadomość

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Nieprawidłowe dane
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod

actinea logo

Chcesz porozmawiać?

sluchawkaBlack

zadzwoń do nas

tel. 56 674 24 42

lub

zostaw swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod